Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Битва оркестрів
25.03.2017
19:00
Великий зал
УКРАЇНА vs БІЛОРУСЬ!!!

Надзвичайна подія!!!  Визначився суперник НАОНІ-оркестра в грандіозному міжнародному шоу «Битва Оркестрів», яке відбудеться 25 березня 2017 року в Національному палаці мистецтв «Україна»!!!

ЗУСТРІЧАЙТЕ - Національний академічний народний оркестр Республіки Білорусь ім. Й. Жиновича!!!

Це буде справжня «БИТВА ОРКЕСТРІВ» на народних інструментах!!!  Нас очікує яскраве видовище!!! НАОНІ проти Оркестра Жиновича!!! УКРАЇНА vs БІЛОРУСЬ!!!

25 березня о 19.00 на публіку чекає справжня Міжнародна Битва, а також неймовірна атмосфера музичного свята!

За концепцією шоу "Битва Оркестрів" на сцені одночасно знаходяться два колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю. Музична "битва" складається з трьох частин:

АВТОРСЬКИЙ ТУР – оркестри виконують авторські твори написані диригентами оркестрів або твори, які подаровані оркестрам авторами.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР – оркестри виконують народні та сучасні національні хіти своєї країни.

СВІТОВІ ХІТИ – оркестри виконують найвідоміші світові шедеври від класичної музики до рока.

Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти  та  поєднує у собі віртуозність та величезний досвід оркестрів світового класу та істинний талант, гумор і креатив кожного з понад 150 музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!

Трохи інформації про оркестри:

БІЛОРУСЬ - Національний академічний народний оркестр Республіки Білорусь ім. Й. Жиновича. Своєрідність і неповторність оркестру надає звучання білоруських цимбал, що складають основу оркестру. Крім цимбал різних груп, до складу оркестру входять баяни, флейти, гобой, кларнети, група ударних, а також білоруська дудка. Ці інструменти надають звучанню оркестру особливу барвистість і колорит.

Традиції оркестру успішно зберігаються і розвиваються  талановитим диригентом, народним артистом Білорусі, лауреатом Державної премії Білорусі та премії «За духовне відродження», професором Михайлом Козинцем.

Оркестр Жиновича, крім виступів в рідній країні, вже встиг побувати з гастролями в Індії, Туреччині, Румунії, Фінляндії, Німеччини, Фінляндії, Швеції, Польщі. І ось нарешті вони приїжджають в Україну!!!

УКРАЇНА - Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України - провідний мистецький колектив України. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках.

В оркестрі нараховується близько 40 унікальних інструментів - бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, телинки, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста та інші, що роблять оркестр унікальним у світі.

Оркестром керує лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор Віктор Омелянович Гуцал.

Переможця "Битви Оркестрів" обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця необхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.

Унікальну концепцію шоу "Битва Оркестрів", аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія "Magic Box". Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компанія "Magic Box" та компанія "Квартал-Концерт". Це означає, що

"Битва Оркестрів" пройде на височайшому рівні!

Оркестри вже готуються - підготуйся i ти!

 

Поділитися на facebook
календар подій