Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Лайма Вайкуле
29.03.2017
19:00
Великий зал
ЛАЙМА ВАЙКУЛЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

29 березня 2017 року улюблениця мільйонів виступить у Києві з програмою Laima Love Show

Величезний ажіотаж, п'ять аншлагових концертів у чотирьох найбільших містах України, понад 15 тисяч вдячних глядачів. Так, навесні 2016 року, пройшла презентація концертної програми латвійської співачки Лайми Вайкуле «Найкраще».

"Ні хвилини не сумнівалася, чи їхати мені в Україну, – зізнавалася журналістам зірка, - в Україні дуже багато людей люблять мене і чекають на мій приїзд, мої пісні і добре слово".

Збираючись на гастролі у нашу країну, співачка мужньо й стійко витримувала і нерозуміння з боку деяких колег, і провокації заангажованих ЗМІ, і таки дісталася України – аби подарувати прихильникам великі сольні концерти, на які вони чекали понад 20 років. "Уже й не пам'ятаю, коли востаннє так виступала в Києві, – говорила Лайма, – проте дуже добре пам'ятаю, що Київ - найкрасивіше місто..."

Соцмережі буквально вибухнули компліментами співачці і словами подяки – за справді якісні, як художньо, так і технічно, концерти. За те, що приїхала – незважаючи ні на що.

"Вишукане дійство, де не було нічого зайвого і недоречного" – так відгукувалися про концерти Лайми Вайкуле найвибагливіші критики.

Концертна агенція "Рок гвардія України" та улюблениця мільйонів меломанів Лайма Вайкуле вирішили продовжити співпрацю.

29 березня 2017 року о 19:00 на Головній сцені країни Леді Досконалість – Лайма Вайкуле. Цього разу – з балетом і джаз-бендом!

Абсолютно нова, несподівана шоу-програма Laima Love Show, яка вразить своїм мистецьким рівнем навіть тих, хто вважає, що бачив уже все!

Живий звук – а у Лайми інакше й не буває!

Не пропустіть за жодних обставин!

 

Поділитися на facebook
календар подій