Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Хор ім.Г.ВЕРЬОВКИ
23.05.2017
19:00
Великий зал
Славетний Національний заслужений академічний український народний ХОР УКРАЇНИ імені ГРИГОРІЯ ВЕРЬОВКИ з великим концертом на Головній сцені країни!

Одразу у трьох іпостасях - співаків, танцюристів і музикантів – постануть перед глядачами артисти ХОРУ ВЕРЬОВКИ, який вже понад 70 років є знаним  в усьому світі! Мелодика виконання музичних творів, захоплюючі танці хореографічної групи і фольклорна феєрія від віртуозів оркестру народних інструментів!

Цей унікальний колектив поєднав у собі своєрідний стиль і манеру народного співу із сучасною культурою і професійною майстерністю. Колектив зачаровує і хвилює серця глядачів своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижним розмаїттям голосів, різнобарв’ям емоційності та душевною відкритістю.

На концерті  буде  чимало різножанрових композицій, які так полюбили шанувальники: історичні думи, чумацькі і козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядова лірика, а також оригінальні пісні сучасних композиторів. У багатьох цих унікальних композиціях музика, танець і спів виступають органічною триєдністю.

Не пропустіть ….  концерт ХОРУ ВЕРЬОВКИ! Побачте на власні очі яскраву і приголомшливу концертну програму, що вражає! Це незабутнє ДІЙСТВО, яке заворожує слух і зір ! Станьте учасником  феєрії народного мистецтва у всій красі!

Поділитися на facebook
календар подій