Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Кейко Мацуї
28.10.2017
19:00
Великий зал
                     Концерт, який неможливо пропустити!

Легендарна джазова піаністка Кейко Мацуї з новою програмою в супроводі кращого симфонічного оркестру України - Lords of The Sound!!

Кейко Мацуї - приголомшливо талановита піаністка, кожна її композиція пропущена через сприйняття самого автора. Вкладаючи частинку себе, свої враження і емоції в музичному творах, вона створює чудову музику, яка стає не просто прекрасною, вона стає живою, що володіє своєю власною волею і прагненням змінити світ, додавши до нього яскравих фарб, чистих почуттів і сяйво! Її композиції схожі на молитву, в них кожен знаходить частинку своїх радощів і переживань, вони проникають в саме серце! У легких, як шовк, мелодіях легко розчинитися. Кожен твір - немов любовно розписаний вручну батик.

Вже цієї осені Кейко Мацуї порадує шанувальників своєї творчості унікальним концертом. Нова програма, приурочена до виходу альбому «Подорож в серце», вже полюбилися композиції, такі як «Кристал Тінь», «Кроки майя», «Роза в Марокко», «Шепіт з дзеркала», «Сльози океану» , І все це в супроводі симфонічного оркестру  Lords of The Sound- оркестра, який український глядач полюбив за неповторність. Їхні концерти збирають аншлаги по всій Україні, їх програми приваблюють своєю оригінальністю.

Концерт Кейко Мацуї в супроводі Lords of The Sound унікальна можливість насолодитися приголомшливим мистецтвом від самого витонченого композитора сучасності, подивитися на віртуозну гру на фортепіано і відчути енергетику оркестру!

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій