Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Lord of the dance
19.11.2017
19:00
Великий зал
Грандіозний тур до двадцятиріччя!

Lord of the dance  повертаються до Києва!

 

    Нова версія знаменитого шоу в Києві 19 листопада 2017 року рамках гастрольного туру на честь  свого 20-річчя! Шоу «Lord of the Dance» стало найзнаменитішою легендою Ірландії, вже класичний спектакль, який і буде представлений ​​в оновленому варіанті в рамках світового турне трупи.

 

Lord of the dance  - це ірландський танцювальний колектив, заснований хореографом Майклом Флетлі.

  Вони змішують акробатику, живу музику і традиційну ірландську чечітку. «Lord of the Dance» - це філігранна точність, що стали вже класичними виставами з використанням нової сучасної музики, високих технологій для показу голограм, а також з використанням нової хореографії та сценічних костюмів.

  Нове шоу на честь 20-річчя трупи включає в себе традиційні елементи колишніх успішних, вже неодноразово обкатаних програм, а також нові танцювальні номери, за участю 30 молодих талановитих танцюристів. Режисер і хореограф нове шоу став сам Майкл Флетлі, засновник трупи.

   Це шоу - сценічна битва скрипки, кордебалету, 3D-ефектів. «Lord of the Dance» - шоу, що безперервно змінюється! Те, що видається на сцені сьогодні, незважаючи на схожий сюжет, неможливо порівнювати з тим, що було 20 років тому, коли в балеті ще не застосовувалися голограми і 3D-екрани з високою роздільною здатністю, сучасні системи звуку та освітлення. Музика шоу - також нова, написана композитором Джерардом Фахі.

«Lord of the Dance» стало найуспішнішим танцювальним шоу, провівши аншлагові тури по Європі і США. DVD з його записом став «платиновим» в Ірландії, Великобританії та США, «золотим» в Канаді та Австралії; в цілому було продано 9 мільйонів копій!

 

Не пропустіть грандіозне повернення "Lord Of The Dance" в Києві!

Ваше серце просто зобов'язане станцювати ірландську чечітку!

Поділитися на facebook
календар подій