Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
JAZZ KOLO
04.10.2017
19:00
Малий зал
Новий сезон відомого українського музичного проекту Jazz Kolo буде дуже насиченим та відкриє нам нові імена у імпровізованій музиці.

Цьогоріч планується провести 5 міжнародних концертних програм, за участі закордонних та українських джазових музикантів.

Перший концерт відбудеться 4 жовтня в Малому залі Палацу «Україна». Гостями Jazz Kolo будуть одні з найвідоміших та найбільш гастролюючих польських музикантів Марек Напьорковський та Павел Добровольські, а також наш земляк, що здобував музичну освіту в Німеччині - Юрій Середін.

Напередодні кожного концерту, який проходитиме в Палаці «Україна» відбуватимуться конкурси серед молодих джазових виконавців, переможці яких, також братимуть участь у запланованих в Палаці «Україна» концертах.

До прикладу – 3 жовтня у київському Інституті музики ім.Глієра пройде конкур гітаристів – Jazz Guitar Kolo. А вже 4 жовтня в Малому залі Палацу «Україна» відбудеться концерт за участі найавторитетніших музикантів (які будуть у журі цього конкурсу) та переможців згаданого конкурсу серед гітаристів.

Підтримуйте український джаз та купуйте квитки на нашому сайті!

КВИТКИ У ПРОДАЖУ!

 

Поділитися на facebook
календар подій