Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Тото Кутуньо
27.11.2017
19:00
Великий зал

27 листопада о 19.00 виступ відомого італійського співака - ТОТО КУТУНЬО в Національному палаці мистецтв "Україна"!

 

Тото Кутуньо - один з тих виконавців, чия творчість чітко асоціюється з певною епохою. Його любили, його наслідували, по ньому божеволіли. Сьогодні, здається, він вже втомився від активної гастрольної діяльності і просто спочиває на лаврах. Але це не так! Артист постійно багато виступає та з незмінним  ентузіазмом спілкується з шанувальниками. Його ім'я так само, як і багато років тому, хвилює серця слухачів. Його пісням хочеться підспівувати, його тексти запам'ятовуються в одну мить і назавжди. Хоча, можливо, феномену Тото Кутуньо можна відшукати й інше пояснення. Адже цей італійський співак завжди відрізнявся величезним талантом. Чарівний голос, шарм, галантність, прекрасні манери - це про легенду італійської естради, співака Тото Кутуньо.

Хітами Тото Кутуньо, багатьом з яких не один десяток років, досі заслуховуються люди різних поколінь. Кутуньо і зараз повний сил. Він активно виступає. Без його участі не обходиться жоден знаменитий фестиваль Сан-Ремо, де співак виступав 15 разів і одержав грандіозну перемогу у 1983-му з піснею "Тільки ми".

"Це радість, неймовірна радість, коли твоя пісня після Сан-Ремо стає популярною і не тільки в Італії, але і в світі - Україні, Білорусії, Франції, Іспанії", - відзначає співак, композитор Тото Кутуньо.

Найкращі свої мелодії Тото Кутуньо щедро роздав зіркам світової естради. Всі його найвідоміші хіти дісталися Даліді, Мірен Матьє і, звичайно, без Тото Куньо не було б такої слави у Джона Дассена!

Не пропустіть!

 

Квитки у продажу!

 

Поділитися на facebook
календар подій