Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
The Illusionists
07.02.2018
19:00
Великий зал
The Illusionists вперше у Києві!!!

З 7 по 11 лютого в Палаці «Україна» найкращі світові ілюзіоністи представлять найкасовіше шоу Бродвею!

 Вони змінюють свідомість, їх фокуси і трюки заворожують, а шоу розділяють життя на «до» та «після». Трюки у виконанні The Illusionists за видовищністю порівнюють з Cirque du Soleil, а те, як вони втілюють життя у неживі предмети – з чистою магією. Подивитися на їх фокуси збираються повні зали у Нью-Йорку, Парижі та Лондоні, а тепер настав час Києва. Вони не здивують вас додатковою піковою дамою у колоді, картковим дощем, можливо. Ілюзіоністи вже давно нічого нікому не намагаються довести, просто роблять те від чого у глядачів затамовує подих і прискорюється серцебиття.

The Illusionists – разом – це найкращі ілюзіоністи сучасності. Окремо – особистості, про яких можна було б складати історії цікавіші за книги про Гаррі Поттера. Кевін Джеймс, наприклад, нещодавно шокував своїм шоу Барака Обаму та принца Альберта II. Крендл – майстер раптових появ та звільнень за 12 років показав світу 1200 шоу, а останні три роки є фаворитом у категорії Best in show за версією Театру магії.
Публіка київських шоу стане свідками левітації, читання думок і звільнення людини в воді. Додайте сюди фантастичні костюми і спецефекти, і отримаєте шоу, яким позаздрила б Lady Gaga і Гаррі Гудіні!!!

Буде цікаво, пориньте у дивний світ у виконанні The Illusionists!!!

Увага! Продаж квитків на сайті Палацу відкрито на 07.02.18, 08.02.18, 09.02.18 

 Слідкуйте на інформацією щодо продажу на інші дати на нашому сайті: http://palace-ukraine.com/afisha/340-illiuzionist#buy

 

Поділитися на facebook
календар подій