Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Арфа Джаз
27.10.2017
19:00
Малий зал
У Малій залі Національного  палацу мистецтв «Україна» 27 жовтня о 19:00 відбудеться концертна програма «Арфа Джаз» від віртуоза гри на арфі – Аліни Бжежінської!

 Викладач королівської консерваторії в Шотландії вперше за довгі роки гратиме для своєї рідної публіки. За походженням українка, Аліна Бжежінська є одним з провідних виконавців та викладачів гри на арфі  не тільки у Шотландії, а й у світі. Часто дає майстер-класи, створює музику для арфи, а також виконує чуттєві концертні програми як сольно, так і у складі ансамблів. Аліна постійний виконавець і викладач Міжнародного Арфового фестивалю в Едінбурзі та Арфового Центру Бангкоку (Тайланд).

З 2008 року Аліна Бжежінська читає курс лекцій з арфового мистецтва у Шотландській Королівській Консерваторії. Вона постійний учасник класичних ансамблів - Amadeus Duo і Burns Trio та  керівник арфового квартету RCS Harp Quartet, який займається популяризацією сучасної музики для арфи. Світ джазової арфи Аліна відкривала співпрацюючи з відомими джазменами, лауреатами міжнародних фестивалів: Konrad Wisniewski, Euan Stevenson та Niki King.

Арфа - символ втілення чистоти звуку і гармонії, тож на вас чекає по-справжньому чарівний вечір з чарівною Аліною Бжежінською!

Гості програми – засновник проекту Джаз Коло, бас-гітарист – Ігор Закус та барабанщик – Сергій Табунщик.

27 жовтня, 19:00, «Арфа Джаз» у Малому Залі Палацу «Україна»!  Квитки у продажу!

До Вашої уваги відео для перегляду: https://www.youtube.com/watch?v=Qv4iDF8Ytd8

Поділитися на facebook
календар подій