Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Викрадач Різдва
23.12.2017
15:00
Великий зал
10:00 – початок інтерактивних розваг для дітей у фойє Палацу

 

                 11:00 – початок вистави

14:00 – початок інтерактивних розваг для дітей у фойє Палацу

                 15:00 – початок вистави

У період новорічних свят, з 23 грудня по 8 січня, Палац «Україна» та театр танцю Ліни Верес «Форсайт» представляють захоплюючу шоу-виставу «Викрадач Різдва», яка подарує казкову атмосферу дітям та їхнім батькам! Вистави відбуватимуться об 11:00 та о 15:00!
Маленький бешкетник, який ненавидить Різдво, планує будь-яким способом зірвати довгоочікувані зимові свята у чарівному містечку, де кожен обожнює веселощі, подарунки та новорічний настрій. Знищити Різдво — найважливіша мета невиправного капосника, якого зазвичай оминають десятою дорогою усі місцеві жителі!
Чи вдасться здійснити задумане? Ви можете не тільки дізнатися про це, а й спробувати перешкодити злодію під час спектаклю! Адже всім відомо, що найміцнішою зброєю проти будь-якого зла є людська любов, міцна дружба та віра у дива.
Порятунок Новорічного свята додасть Вашим дітям відчуття особистої вагомості і причетності до важливої справи! Ця різдвяна історія припаде до душі нашим маленьким глядачам, бо на них чекають казкові персонажі, захоплюючі пригоди, унікальні музичні, танцювальні та акробатичні номери!
Над створенням вистави працювали найкращі у свої справі – відомий режисер-хореограф Олександр Лещенко та театр танцю «Форсайт»!
Запрошуємо поринути у світ емоцій, що безперечно запам'ятаються і стануть найкращим подарунком для Вас та Ваших дітей!

Квитки у продажу! 

ВАЖЛИВО! На сайті Палацу та у квиткових касах Ви можете вибрати зручний час, оскільки вистави відбуватимуться два рази в день: об 11:00 та 15:00, а перед початком вистав, відповідно о 10:00 та 14:00, запрошуємо взяти участь у інтерактивних розвагах, які проходитимуть у фойє Палацу «Україна»!

 Переступивши поріг Палацу Ви потрапите у надзвичайну казкову атмосферу, яку Вам подарують актори Київської естрадно-циркової академії і, звичайно, на малечу чекають також новорічні подарунки!

 

Поділитися на facebook
календар подій