Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Дизель Шоу
16.12.2017
19:00
Великий зал
НОВИЙ РІК З «ДИЗЕЛЬ ШОУ» -- ЗАВЖДИ ХОРОШИЙ НАСТРІЙ ТА ГУМОР БЕЗ ПОЛІТИКИ!

Актори кращого гумористичного шоу готують на 15 і 16 грудня найсмішніший Новорічний концерт!

Як зустрінеш Новий рік – так його і проведеш. Краще це зробити з найуспішнішим гумористичним проектом. «Дизель Студіо» пропонує провести свята в компанії гумористів, весело, з відбірними жартами, новими сценками на актуальні теми, святковими музичними номерами.

Традиційно другий рік поспіль «Дизель Шоу» представляє найсмішнішу Новорічну програму. Записи концертів «Дизель Шоу Новий рік» відбудуться в Києві в Палаці «Україна» 15 і 16 грудня! Глядачі  не лише першими насолоджуватимуться новими святковими номерами, а й зможуть побачити себе по телевізору в Новий рік і підняти келихи під бій курантів разом з улюбленими акторами «Дизель Шоу»!

Талановиті гумористи Єгор Крутоголов, Марина Поплавська, Вікторія Булітко, Євгеній Сморигін, Євгеній Гашенко, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Олег Іваниця, Оля Арутюнян готуються зігрівати глядачів новими актуальними жартами, якісним гумором та прекрасною акторською грою. З ними – сімейне застілля завжди веселіше, а зима – тепліше!

Традиційно – це шоу без політики. Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші глядачів. «Дизель Шоу», як завжди, піднімає настрій цікавими й позитивними життєвими мініатюрами. Жарти на улюблені одвічні теми – стосунки між чоловіками й жінками, тещі й зятя, батьків та дітей. «Дизель Шоу» можна дивитися всією родиною. Багато музичних номерів у виконанні Євгенія Сморигіна, Вікторії Булітко, Марини Поплавської, а також – новорічні сюрпризи.

Крім того, скоро акторів «Дизель Студіо» можна буде побачити в новому комедійному серіалі власного виробництва «Татусі» та нових сезонах скетч-кома «На трьох».  

«Дизель Шоу» - «Краща гумористична програма 2016 року» за версією найпрестижнішої телевізійної премії «Телетріумф» та «Дизель Шоу» під час туру «Весна смішна» увійшли до Національного реєстру рекордів України за «Найбільшу кількість концертів в рамках одного туру серед гумористичних проектів»!

 

Поділитися на facebook
календар подій