Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Вечірній квартал
12.12.2017
19:00
Великий зал
     «Каждый вечер-вечер наступает вдруг, если делать нечего тебе, мой друг, если ты от жизни от своей устал...»  100% певності, що ви знаєте продовження, похитуєте в такт головою та про себе мугикаєте цю знайому пісню, яку виконують артисти Студії "Квартал-95", а потім і галерея образів проходить перед очима, таких впізнаваних, колоритних і вельми близьких! Їхня кількість постійно збільшується - то нас веселить депутат, то в незвичні обставини потрапляє відомий музикант, актор чи спортсмен. Не менш вправно в іншу мить нам демонструють звичні сімейні перипетії з ревнивим чоловіком, не надто люблячим зятем, вигадливою дружиною тощо. Щодо відомих людей, то вони самі залюбки приходять поглянути на те, якими їх бачать кварталівці! Усі ми живемо в одних реаліях, над якими варто сміятися, роблячи висновки...
       Іронія, сарказм, гострий соціально-політичний гумор, що має інколи домішки чорного, так пасують «Кварталу», який здатен забезпечити хороший настрій кожному жителю нашої країни від найменшого села чи селища до великих мегаполісів!!!
        З 11 по 12 грудня легенди гумору виступатимуть в Палаці "Україна" з новою новорічною програмою! Артисти вже підготувалися до зустрічі зі своїм глядачем: написали десятки нових жартів і номерів, провели сотні годин репетицій, запаслися неймовірною кількістю позитивних флюїд, які посилатимуть в зал, аби лише побачити посмішки. Прийшовши на ці виступи, зможете дізнатися, яку ж нову роль цього разу приміряв на себе, наприклад, Євген Кошовий! Зазначимо, що й інші артисти Студії «Квартал-95» приберегли для Вас  по кілька сюрпризів! Тому, можливо, все ж завітаєте? 

 

 

Поділитися на facebook
календар подій