Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Королеви Instagram
14.12.2017
19:00
Малий зал
Попередження: Комедія не рекомендується до перегляду супротивникам чорного, цинічного гумору.
 
Напередодні нового року нещасна домогосподарка Валері вирішує кардинально змінити своє життя, подавши на розлучення з чоловіком, який ось вже багато років ставиться до неї, як до звичайної прислуги. Але перш ніж піти на такий радикальний крок, все ж вирішує запитати поради у своїх близьких подруг і, звичайно ж, улюбленої матері. Цей святковий вечір мав би перетворитися в милі сімейні посиденьки, якби не виявилося, що всі навколо просто схиблені на Instagram-житті і замість підтримки, вирішують перетворити Валері в предмет жорстоких жартів. А мати, яка до сьогоднішнього дня була єдиною рідною людиною, і зовсім вважає дівчину помилкою молодості. 

  Чи відбудеться в життя Валері новорічне диво або ж це свято перетворитися в справжнісіньке пекло, залежить лише від того, чи зможе героїня навчитися жити за правилами Instagram-спільноти. 

Режисер - Антоній Ходоровський.

У головних ролях: 

Матильда - Ведуча однієї з найпопулярніших телепрограм - "Ревізор. Магазини" - Наталія Кудряшова.

Памела - Виконавиця головної ролі в телесеріалі "Той, що не спить",модель еротичних журналів, серед яких Maxim Чехія і Playboy international - Лада Брік.

Нінель - Виконавиця головної ролі у фільмі "Тіні незабутих предків", колишня телеведуча програми "Ранок" на Новому каналі - Альона Мусієнко. 

Валері - Актриса і телеведуча - Інна Бовкун.

Вікове обмеження: 18+

 

Поділитися на facebook
календар подій