Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
«Дизель Шоу».Нова весняна програма
21.02.2018
19:00
Великий зал
В лютому «Дизель Шоу» представить «Нову весняну програму»!

21 і 22 лютого в Києві в Палаці «Україна» відбудуться перші концерти «Дизель Шоу» 2018 року – на глядачів чекають дві нові абсолютно різні програми! В залі головного концертного майданчика країни точно буде спекотно. Саме в «Україні» минулого року гумористи дали 11 прем’єрних аншлагових концертів. 44 тисячі глядачів сміялися й аплодували улюбленим артистам, отримуючи позитивний настрій. 2017-го гумористи представили більше 300 скетчів, сценок, пісень і хореографічних постановок.

В лютому 2018-го на глядачів чекає два блискучих концерти з великою кількістю різноманітних гумористичних і шоу номерів. Частина з них традиційно буде присвячена святу 8 Березня, стосункам між жінками й чоловіками, випадкам в сім’ї та дружній компанії. Також в програмі «дизелів» -- багато соціальних номерів на найактуальніші теми. І, звичайно, фішка шоу – пісні – з глибоким змістом, тонкою іронією й по-справжньому народним гумором.

«Дизель шоу» -- найкраща гумористична програма 2016 року за версією премії «Телетріумф». Лідери національних телерейтингів за всіма ключовими аудиторіями. Рекордсмени каналу ICTV і загальнонаціональної телевізійної панелі.В чому секрет «дизелів»? Мабуть, в тому, що це – найдобріше й по-справжньому сімейне шоу в світі. За три роки існування проекту дружня сім’я гумористів лише поповнювалася. До постійної команди акторів – Єгор Крутоголов, Євгеній Гашенко, Олександр Бережок, Євгеній Сморигін, Марина Поплавська, Яна Глущенко, Вікторія Булітко, Олег Іваниця – недавно приєднався ведучий Макс Неліпа. Постійними гостями гумористичного шоу є відомі учасники КВК, друзі «дизелів» Сергій Писаренко та Євгеній Нікішин!

Квитки у продажу!

 

 

Поділитися на facebook
календар подій