Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Королеви Instagram
21.02.2018
19:00
Малий зал
Напередодні Дня народження нещасна домогосподарка Валері вирішує кардинально змінити своє життя, подавши на розлучення з чоловіком, який ось уже багато років відноситься до неї як до звичайної прислуги. Але перш ніж піти на такий радикальний крок, все ж вирішує запитати поради у своїх близьких подруг і, звичайно ж, улюбленої матері.

Це вечір мав би перетворитися в милі сімейні посиденьки, якби не виявилося, що все навколо просто схиблені на Інстаграм-житті і замість підтримки, вирішують перетворити Валері в предмет жорстоких жартів. А мати, яка до сьогоднішнього дня була єдиною рідною людиною, і зовсім вважає дівчину помилкою своєї молодості.

Чи відбудеться в життя Валері чудо або воно перетвориться на справжнє пекло, залежить лише від того, чи зможе героїня навчитися жити за правилами Інстаграм-спільноти.

Режисер - Антоній Ходоровський

У головних ролях:

Матильда - Ведуча однією з найпопулярніших телепрограм - «Ревізор. Магазини »- Наталія Кудряшова

Памела - Виконавиця головної ролі в телесеріалі "Той, що не спить", модель еротичних журналів, серед яких MAXIM Чехія і PLAYBOY international - Лада Брик

Нінель - Виконавиця головної ролі у фільмі «Тіні незабутих предків», колишня телеведуча програми «Ранок» на Новому каналі - Альона Мусієнко.

Валері - Актриса і телеведуча - Інна Бовкун

Гість - Актор театру і кіно - Микола Стефанюк

Попередження: Комедія не рекомендується до перегляду

противникам чорного, цинічного гумору і може здатися образливою для окремої категорії людей.

Вікове обмеження: 18+

 

 

Поділитися на facebook
календар подій