Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Дизель Шоу
20.04.2018
19:00
Великий зал
В квітні «Дизель Шоу» представить святкову програму «Нам три роки»!

19 та 20 квітня в Києві в Палаці «Україна» прихильники гумористичного проекту матимуть унікальну можливість привітати улюблених артистів та творців «Дизель Шоу» з третім днем народження.

Рівно три роки тому «дизелі» увірвалися на ринок українського гумору й буквально за кілька місяців актори стали улюбленцями публіки, яких пізнавали мільйони по всій країні. Сьогодні «Дизель Шоу» займає лідерську позицію серед гумористичних проектів країни. Проект є офіційним рекордсменом – тур «Весна смішна» занесений до Національного реєстру рекордів України в номінації «Найбільша кількість концертів гумористичного колективу в рамках одного концертного туру». А ще «Дизель Шоу» збирає найбільше аншлагів в Палаці «Україна» за рік!

 

В квітні на глядачів чекає два особливих святкових концерти з новими різноманітними гумористичними та шоу номерами. Звісно, привітати гумористів прийдуть і друзі-артисти, і колеги по цеху. У святковому меню «Дизель Шоу» будуть номери на злобу дня, жарти та сценки на актуальні теми, сімейні стосунки та різні життєві ситуації. Вишенькою на торті будуть фірмові пісні «дизелів» -- з глибоким змістом, тонкою іронією і по-справжньому народним гумором.

«Дизель Шоу» -- краща гумористична програма 2016-го року за версією премії «Телетріумф». Лідери національних телевізійних рейтингів за всіма ключовими аудиторіями. Рекордсмени каналу ICTV і загальнонаціональної телевізійної панелі.

В чому секрет «дизелів»? Мабуть, в тому, що це – найдобріше сімейне шоу на світі. За три роки існування проекту дружня родина гумористів лише поповнювалася. До постійного акторського складу – Єгор Крутоголов, Євген Гашенко, Олександр Бережок, Євген Сморігін, Марина Поплавська, Яна Глущенко, Вікторія Булітко, Олег Іваниця – нещодавно приєднався ведучий Макс Неліпа. Постійними гостями гумористичного шоу є відомі учасники КВК, друзі «дизелів» Сергій Писаренко та Євген Нікішин.

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій