Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
ДахаБраха
10.11.2018
19:00
Великий зал
"ДахаБраха" — нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї  та який резонансно репрезентує Україну за кордоном!

"ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині 2000-х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це! Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище, а в сумі з тонко підібраними харизматичними образами, це створює неповторне дійство!

Перший альбом групи вийшов в 2006 році, а минулого року — їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки… Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне.

За межею розуміння.

На межі з чаклунством.

І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.

І все це називається одним словом - "ДахаБраха"!

Доторкніться до витоків української пісенності! Тож не пропустіть, 10 листопада, 19:00!

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій