Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Різдвяна Кантата
26.04.2018
19:00
Великий зал
У четвер, 26 квітня, на сцені Національного палацу мистецтв «Україна» відбудеться музично-театралізована вистава у виконанні всесвітньо відомого Gracias Choir & Orchestra під назвою Christmas Cantata. Це свято для всієї родини, що залишає яскраві та незабутні враження!

Gracias Choir & Orchestra здобули високу оцінку музикантів завдяки бездоганному звучанню та блискучій інтонації, що лине з глибини душі. Співпраця з викладачами Санкт-Петербурзької консерваторії дала можливість хору дарувати слухачам музику вищого рівня. Хор отримав велику  любов глядачів завдяки дивовижній силі змінювати сум на радість. Кожен його виступ залишає в душах слухачів незабутні враження.

Різдвяна Кантата мала особливий успіх у таких великих залах, як Sydney Opera House (Австралія), Madison Square Garden (м. Нью-Йорк, США), Haydn Hall (м. Ейзенштадт, Австрія), Rosengarten (м. Манхейм, Німеччина), Маріїнський театр (м. Санкт-Петербург, Росія) та ін. У 2013 році відбулася прем’єра Різдвяної кантати у Національній опері України, м. Київ.

Різдвяна Кантата складається з трьох дій:

Дія І. Ізраїль 2000 років тому. Історія народження Ісуса у маленькому містечку Віфлеємі. Відображається основна ідея Кантати «Бо нині народився для вас Спаситель».

Дія ІІ. Зворушлива різдвяна історія, інтерпретація класичної казки Г. К. Андерсена “Дівчинка з сірниками”. Ця вистава у супроводі відомих різдвяних композицій нагадує нам про істинну цінність сім’ї.

Дія III. Хор у супроводі оркестру виконує три фрагменти ораторії «Месія» одного з найвидатніших композиторів Г. Ф. Генделя. Цією ораторією він передав нам, як звучить небесна музика.

Партії та виконавці:

Головний диригент Борис Абальян (Професор Санкт-Петербурзьскої консерваторії імені М. А. Римського-Корсакова)

Перша скрипка Лі Хе Рім, Пак Джун Хе

Віолончель Хем Су Хьон, Анна Мун, Чой Шін Йон

Фортепіано Джон Га Вун

Контрабас Ру Джі Ий

Марія Че Хе Мі, (сопрано)

Йосип У Те Джік, (тенор)

Пастух Пак Джин Йонг (сопрано)

Мудрець Пак Кьонг Су (тенор)

Мудрець Абораква Єбоа Дуглас (бас)

Мешканець Віфлеєму Гонсалес Матієнзо Хуліо Альберто (тенор)

 
https://goo.gl/BMTqHw  / більше інформації на YouTube  /

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій
великий зал
календар подій
малий зал