Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Jazz-kolo.Міжнародний проект
12.06.2018
19:00
Малий зал
Jazz Kolo готує для своїх шанувальників нову ексклюзивну програму "Jazz Kolo-Міжнародний проект 5", яку представить  12-го червня о 19:00 у Малій залі Палацу "Україна"!

Музиканти з Бразилії- Алекс Корреа(піано), Польщі- Мацей Кадзеля - (саксофон), Адам Загорський (барабани) та України-Ігор Закус (бас) зіграють авторську програму, в яку увійдуть твори музикантів. Також відбуватиметься запис та зйомка концерту! 
Алекс Корреа народився 17 серпня 1981 року в сім’ї класичного піаніста. записав
свій перший альбом у 2010 році під назвою "Синтома" у партнерстві з Адато Діасом, Нене та Арісмаром, Еспіріто Санто. В 2013 році Алекс був запрошений на відвідування джазу
(Магістерська програма) в Нідерландах, де рік тому він був нагороджений VNO-NCW
NOORD TALENT AWARD 2014. У результаті премії його запросили написати та виконати
"SoulBrothers", з Оркестом Noord Nederland. У 2014 році він записав у Нью-Йорку свій другий альбом "Дякувати" у партнерстві з Алексом Сипягігіним, Борисом Козловим та Дональдом Едвардсом. Відтоді Алекс співпрацює з багатьма музикантами, такими як Джин Джексон, Павло
Болленбек, Дежан Терзич, Крістоф Швейцер, Рауль де Соуза, Габріель Гроссі, Алекс Сипагігін,
Борис Козлов, Дональд Едвардс, як і багато інших. Зараз в Європі,
випустив 3 нових проекти в 2018 році: Uno (живе у Женеві, фортепіано соло), Duo
(фортепіано та саксофон з Мауріціо Саламанка) та концерт для фортепіано та всесвіту (квінтет
з Сеймусом Блейком, Алексієм Сіпіагіном, Феліпе Брізола та Родріго Дігао Бразом).
Крім того грає з Квартетом і Квінтетом Рауля де Соуза, а такожз квартетом Алекса Сіп'ягіна.
Мацей Кадзеля - саксофоніст та композитор. Він грає на альт, сопрано та баритон саксофонах.. Maciej вважається одним з самих унікальних саксофоністів на європейській джазовій сцені. У віці 22 років він випустив свій дебютний альбом "Maciej Kadziela The Opening", де співпрацював з Андером Могенсеном та Річардом Андерсоном. 
За останні роки Мацей живе в Данії, працює з відомими музикантами ,як: Кевін Туркоте, Дейв Юн Ерленд Скомсволл, Оле Мортен Ваган, Марк Бернстайн, Р. Дж. Міллер, працював з топ-лігою на датському сцена: Ерік Шрук, фон Спрекельсен, Крестен Осгуд, Каспер Транберг, Томі Андерсон, Річард Адннерсон, Андерс Могенсен, Кеннет Дал Кнудсен, Каспер Том. 
"Відкриття" є титулом першого альбому Maciej Kadziela як лідера. Завдяки контрабасисту Річарду Андерссону та барабанщику Андерсу Могенсену, музика "Відкриття" виражає надзвичайне поєднання слов'янських та скандинавських мелодій, грубі скелясті звучання та поетичного відчуття часу.
Адам Загорський талановитий джазовий барабанщик, піаніст і композитор; закінчив Сидданську музичну консерваторію в Деннмарку та консерваторію ім. Прінса Клауса в Нідерландах. За його музичну кар'єру він познайомився з відомими митцями та пройшов уроки у відомих музикантів та вчителів з усього світу, таких як: Збігнєв Вромбел, Кшиштоф Прзибилович, Пітер Калужний, Ендрю Зубек, Адам Вендт та Анджей Олейніцак, Андерс Могенсен, Ерік Орум, Білл Стюарт, Боб Гулотті, Ларс Янссон, Гарі Томас, Лайонел Луеке, Стів Альтенберг, Джост Ван Сайк, Скуллі Сверріссон, Джон Холленбек, Марк Дюкре, Робін Евбенкс, Дж. Д. Уолтер, Алекс Сіп'ягін, Джоел Фрахм та багато інших. Бере участь у багатьох проектах: Weezdob Collective, Adam Zagórski Nonet, Тріо Якуба Сковороньського, Zagórski Kożdziela Співпраця Włodek Pawlik Trio (Grammy Awarded), Zagajewski & Pawlik, Ulyanica, Познанський джазовий філармонічний оркестр, Piotr Scholz Sextet.
Ігор Закус - відомий український бас-гітарист, викладач, композитор і продюсер. Засновник проекту Jazz Kolo, автор 5-ти сольних альбомів, учасник багатьох українських та європейських проектів.

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій