Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Legends of Film Music
23.05.2018
19:00
Великий зал
ENNIO MORRICONE|HANS ZIMMER|JAMES HORNER

23 травня о 19:00, в Національному палаці мистецтв « Україна», продовження   величного проекту «Legends of Film Music» від оркестру Lords of the Sound!

Музика від найвидатніших композиторів сучасності - Енніо Морріконе, Ханса Ціммера та Джеймса Хорнера.

Три титани сучасного музичного мистецтва. Три таланти, що тримають пальму першості у створенні музики до кіно. Три імені, від яких віє геніальністю та величчю. По творчості кожного композитора можна грати окремий концерт, але для улюбленого глядача ми поєднали найкраще в одному, щоб обрушити на вас незупинною хвилею усю міць та експресією геніїв.

Ви почуєте музику   Енніо Морріконе, Ханса Циммера та Джеймса Хорнера у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound, хору, та вокалістів оркестру, яка звучала у таких фільмах:

Темний лицар

Мисія нездійсненна

Джанго Звільнений 

Хороший Поганий Злий

Людина зі сталі

Одного разу в Америці

Легенда про піаніста

Професіонал

Гладіатор

Троя

Початок

Пірати Карибського моря

Інтерстеллар

Аватар

Перл Харбор

Титанік

Код Да Вінчі

Шерлок Холмс

Ангели і демони та ін.

Це не просто саундтреки. Це та музика, що стає рівноправним партнером кінокартини та заслуговує мати відокремлене життя. Вона не посилює емоцію, вона створює її. Пробуджує, дістає з самої глибини Вашого серця, і ось Ви вже не глядач, а частина цілого зі своїми щирими відчуттями та переживаннями. Ось так працює магія музики від Енніо Морріконе, Ханса Циммера та Джеймса Хорнера.

Приходьте на ультра-грандіозний концерт цієї весни “Legends of Film Music”, щоб відчути на собі досконалість музики великих композиторів. Грандіозний концерт у 3-х відділах чекає на Вас!

Диригент: Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.

Дізнатися більше інформації Ви можете на сайті:  lordsofthesound.com.

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій