Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Олександр Злотник
14.11.2018
19:00
Великий зал
14 листопада 2018 року о 19:00,  на Першій сцені країни Ви матимете змогу  поринути у музичний світ пісень знаного композитора, що давно вже стали шлягерами! Олександр Злотник  запрошує на  свій Творчий вечір « Мелодії життя» до гостинної Великої  зали Національного палацу мистецтв «Україна»!

 Олександр Злотник це, перш за все, – його музика, в яку закохуєшся тільки-но почуєш і яку вже не в змозі забути. Варто поринути у музичний світ пісень Олександра Злотника, що давно вже стали шлягерами і які створено на вірші відомих поетів, які співали і співають чи не усі найвідоміші й найулюбленіші виконавці української естради. Але творчість Олександра Злотника – це не лише пісні (їх понад 2000, серед них – "Родина", "Гай, зелений гай", "Батько і мати", "Свічка", "Маки червоні", "Музиченькі", " Котики вербові", "Неповторність"...), але й безліч творів різних жанрів: опера-дума "Сліпий", балет "Суламіфь", мюзикли (шалений успіх мав перший український мюзикл "Екватор"), симфонічні, камерні, хорові, музика до кінофільмів…

Для Вас у цей чудовий вечір співатимуть численні гості шанованого композитора, пісні у виконанні яких стали беззаперечними хітами: Оксана  Білозір, Іво Бобул, Світлана і Віталій Білоножки, Надія Крутова-Шестак,Алла  Кудлай,Павло  Зібров, Лілія  Сандулеса, Микола  Свидюк,Іван Попович ,Дмитро Яремчук,Назарій  Яремчук,Наталія  Шелепницька, Любов і Віктор Анісімови, Олександр  Тищенко, Тетяна  Піскарьова, Марина  Одольська, Олег  Шак, Петро  Чорний, Ніна Мирвода, Соня  Злотник, Марина Коломієць, Олена  Єфимчук, Ніна Козачук, Іван Пилипець, Єгор Грей, Тетяна Доканіна, Світлана Портнянська, Наталія Романенко, Квартет «Гетьман», Ансабль скрипалів ім. Л.Шухмана, Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю ЗСУ України, Національний Заслужений академічний народний хор України ім. Г.Верьовки, Театр пісні «Горличка»!

Не пропустіть! Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій