Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Олександр Злотник
14.11.2018
19:00
Великий зал
14 листопада 2018 року о 19:00,  на Першій сцені країни Ви матимете змогу  поринути у музичний світ пісень знаного композитора, що давно вже стали шлягерами! Олександр Злотник  запрошує на  свій Творчий вечір « Мелодії життя» до гостинної Великої  зали Національного палацу мистецтв «Україна»!

 Олександр Злотник це, перш за все, – його музика, в яку закохуєшся тільки-но почуєш і яку вже не в змозі забути. Варто поринути у музичний світ пісень Олександра Злотника, що давно вже стали шлягерами і які створено на вірші відомих поетів, які співали і співають чи не усі найвідоміші й найулюбленіші виконавці української естради. Але творчість Олександра Злотника – це не лише пісні (їх понад 2000, серед них – "Родина", "Гай, зелений гай", "Батько і мати", "Свічка", "Маки червоні", "Музиченькі", " Котики вербові", "Неповторність"...), але й безліч творів різних жанрів: опера-дума "Сліпий", балет "Суламіфь", мюзикли (шалений успіх мав перший український мюзикл "Екватор"), симфонічні, камерні, хорові, музика до кінофільмів…

Для Вас у цей чудовий вечір співатимуть численні гості шанованого композитора, пісні у виконанні яких стали беззаперечними хітами!

Не пропустіть! Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій