Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Творчий вечір Анатолія Матвійчука
20.09.2018
19:00
Великий зал
Творчість Анатолія Матвійчука давно вже стала надбанням сучасної української культури. Співак, поет, композитор, він написав за десятки років близько 500 пісень для себе і для своїх колег артистів.
1996 року у Анатолія Матвійчука вперше виникла ідея проведення театралізованої шоу-програми, яка б повністю складалася з його пісень, віршів і авторського художнього сценарію.
Незабаром з'явилася і назва – «Полустанок Любові». Символічне місце, невеличка залізнична станція, котрої немає на жодній карті, і яка існує лише в нашій свідомості, як найкраще місце на землі, де живуть наші спогади і мрії, думки і надії. І взявши квиток на концерт, ви немов би берете квиток на поїзд, що привозить вас у це омріяне місце, наповнене піснями і віршами однієї людини.
Час від часу тут, на «Полустанку Любові» збираються колеги Анатолія Матвійчука – співаки, поети, композитори, які виконують його твори.
Так склалося, що творча співдружність єднає митця з великим колом його колег, а його пісні в їхньому репертуарі стали символічними і знаковими. Варто згадати хоча б «Кленову баладу» Оксани Білозір чи «Красиву жінку незаміжню» Алли Кудлай, «Мелодія для двох сердець» Світлани та Віталія Білоножків або пісню «Моя рідня» квартету «Гетьман». А ще є чимало яскравих і неповторних пісень Матвійчука, які виконують його колеги, заслужені і народні артисти України Алла Попова, Жанна Боднарук, Віктор Павлік, Ігор Юрковський, гурт «Аква віта» та багато інших. А ще додайте сюди твори у виконанні самого Анатолія – «Два птахи», «Сивий музикант», «Зніми фотограф нас», «А вогонь горить», «У нас сьогодні свято», «НЛО», які і сьогодні на слуху у багатьох! Спеціально для нинішнього, ювілейного «Полустанку Любові» Анатолій Матвійчук і його колеги-артисти підготували кілька цікавих прем'єр, які вперше прозвучать в Палаці «Україна».
А ще в ролі веселого і енергійно начальника «Полустанку Любові» ви побачите і почуєте чудового Анатолія Гнатюка, народного артиста України.
Режисерами «Полустанку любові» в різні часи були Ігор Талалаєвський і Василь Вовкун, Любов Матвійчук і Світлана Деркач. 
Нинішнє дійство обіцяє бути насиченим і яскравим – на ньому також виступатимуть спеціальні гості із Чехії, Ізраїлю та США, які мають в репертуарі твори Маестро.
Щиро запрошуємо вас на «Полустанок Любові» Анатолія Матвійчука, де панує творчість і хороший піднесений настрій.

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій