Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Дизель Шоу
13.10.2018
19:00
Великий зал
ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ДИЗЕЛЬ ШОУ?
1. Вперше «Дизель Шоу» виступить у супроводі симфонічного оркестру!
2. Нова осіння програма, яку варто побачити вживу до трансляції по ТБ
3. Унікальні музичні номери і фірмові жарти з запрошеними зірками
 
13 і 14 жовтня в Києві в Палаці «Україна» гумористи традиційно представлять нову осінню програму. Привітають усіх з українськими патріотичними святами - Днем захисника України, Днем українського козацтва і народним святом Покрови.
 
«Дизель Шоу», яка відзначила своє триріччя, все більше набирають обертів, розширюють межі творчості і не перестають дивувати. Гумористи обіцяють, що їх нова осіння програма буде кардинально відрізнятися від того, що раніше бачили глядачі - буде ще масштабнішим, дивніше, смішніше, музичнішими, душевніше і хвилююче.
 
Вперше чудові артисти Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморігін, Марина Поплавська, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Олег Іваниця і ведучий Максим Неліпа вийдуть на сцену в супроводі симфонічного оркестру. Спеціально для осінніх концертів готуються унікальні музичні номери, в яких «Дизеля» постануть в нових несподіваних амплуа. Зміняться образи і стиль улюблених акторів - такими елегантними їх точно ще не бачили! Не обійдеться і без запрошених зірок шоу-бізнесу. Їх імена, за традицією, глядачі дізнаються під час концертів.
 
У жовтні шанувальників фірмового гумору чекає два особливих святкових концерти з новими різноманітними шоу-номерами на актуальні теми. Традиційно, будуть жарти без політики, за які глядачі і полюбили «Дизель Шоу».
 
Дивіться нові випуски «Дизель Шоу» по п'ятницях на телеканалі ICTV і чекайте гумористів з концертами в своїх містах!

Приходьте, буде весело! Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій