Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Академія бешкетників
23.12.2018
11:00
Великий зал
Магія Різдвяних свят завжди зачаровує, а особливо дітей, які мають віру у казкове здійснення мрій! Робити свято для дітей в рази приємніше, адже позитивних емоцій отримуєш в стократ більше!

Перша сцена країни готує дивовижне шоу для нашого найменшого глядача, для тих, хто ще з заздрісною охотою чекає Новорічні свята!

Це буде весела, насичена, артистична, казкова вистава «Академія бешкетників», у якій візьмуть участь фантастичні герої — молоді та талановиті артисти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв!

В одній казковій країні існує академія, де вчать бешкетувати. Так, Вам не почулося – бешкетувати. І от, у час канікул усі бешкетники повертаються додому, як і наша головна героїня - дівчинка  Антипія. І без злих задумів не обійтися – Антипія всіляко хоче зашкодити святкуванню Різдва, загасивши Різдвяну зірку! Нашим позитивним героям доведеться докласти багато зусиль, щоб наповнити серце найбільшої бешкетниці добром і любов’ю!

Це чудова вистава для дітей різного віку з використанням повітряної гімнастики, еквілібристики, жонглювання, акробатики, пантоміми, клоунади, хореографії, ілюзії, вокалу, відеографіки та спецефектів!

Вимогливі батьки отримають не лише естетичне задоволення від майстерності та артистизму героїв на сцені, а й оцінять повчальний характер новорічної вистави!!!

Тож чекаємо Вас у Національному палаці мистецтв «Україна», щоб разом відчути фантастичну магію зими!

Квитки у продажу!

 

Поділитися на facebook
календар подій