Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Вечірній квартал
17.10.2018
19:00
Великий зал
 

16, 17, та 18 жовтня відбудеться прем’єра нової програми «Вечірнього Кварталу». Перші концерти нового сезону традиційно пройдуть на Головній концертній сцені - в столичному Палаці «Україна»!

З моменту останнього прем’єрного концерту пройшло декілька місяців. За цей час відбулося багато подій у політичному та соціальному житті нашої країни. Наприклад, стартувала передвиборча президентська кампанія, усі топові політики знову поспішають з обіцянками світлого майбутнього у випадку перемоги. «Квартал 95» не міг обійти ці події стороною. У новій програмі глядачі побачать авторську інтерпритацію і переказ найяскравіших новин, про які шуміла уся країна! Як завжди, з іронією і характерним «кварталовським» почерком на сцені «України» актори представлять свої номери!

Говорити про динозаврів вітчизняного гумору можна нескінченно. Але в десятки разів ціннішою буде одна зустріч - з іскрометними, безмірно талановитими «кварталівцями», які довго очікували зустрічі з Вами! Ловіть свіжий гумор і не забудьте засипати улюблених артистів міцними оплесками!  До зустрічі!

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій