Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
ВНУТРІШНЯ ІНЖЕНЕРІЯ — ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ДОБРОБУТУ
11.11.2018
17:00
Великий зал
ВНУТРІШНЯ ІНЖЕНЕРІЯ — ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ДОБРОБУТУ ПОДІЯ З САДХГУРУ В КИЄВІ, УКРАЇНА 11 ЛИСТОПАДА 2018

Рідкісна можливість опинитися в присутності Садхгуру, отримати відповіді на свої запитання від Майстра та навчитися технікам медитації.

Садхгуру, йогін та засновник фонду «Іша», входить в число 50 найбільш впливових людей Індії. У 2017 році, урядом Індії, він був нагороджений «Падма Вібхушан» — однією з найвищих щорічних винагород за виняткові і видатні досягнення серед цивільного населення.

Три десятиріччя тому Садхгуру заснував фонд «Іша» — благодійну організацію, діяльність якої підтримують понад 9 мільйонів волонтерів у 250 центрах по всьому світу. У 2008 році уряд Індії нагородив фонд «Іша» найвищою винагородою у сфері охорони довкілля, за значний внесок у його поліпшення і захист.

Провокаційні та натхненні, логічні та незмінно дотепні виступи Садхгуру завоювали йому репутацію визнаного на міжнародному рівні спікера та лідера думок. Володіючи проникливістю і гострим розумінням світової політики та проблем сучасного світу, а також виключно науковим підходом до питання добробуту людини, він звертався до Генеральної Асамблеї ООН, регулярно виступав з доповідями на Всесвітньому економічному форумі, був спеціальним гостем на Australian Leadership Retreat, Індійському економічному саміті, Петербурзькому міжнародному економічному форумі, конференції TED та багатьох інших.

Публічні виступи Садхгуру проходили в найавторитетніших освітніх установах та університетах по всьому світу, таких як Оксфорд, Стенфорд, Гарвард, Єльський університет, Уортонську школу бізнесу і Массачусетський технологічний інститут. Садхгуру активно залучений в найрізноманітнішу за своєю природою діяльність: архітектуру і графічний дизайн, поезію і живопис, екологію і садівництво, спорт, музику та авіацію.

11 листопада 2018 року Садхгуру здійснить свій перший візит в Україну, де проведе захід «Внутрішня інженерія — технології добробуту». На цьому спеціальному інтерактивному заході Садхгуру допоможе нам по-новому поглянути на багато аспектів нашого життя. Він проведе для присутніх потужні та легкі у виконанні медитативні практики. Для учасників заходу це стане унікальною можливістю отримати відповіді на свої питання і отримати автограф Садхгуру в своєму примірнику книги «Внутрішня інженерія. Шлях до радості. Практичний посібник від йога» — бестселері за версією «New York Times», «Washington Post» і Amazon.

Із нетерпінням чекаємо на зустріч з вами на цьому унікальному заході!

 

Поділитися на facebook
календар подій