Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
QUEEN SHOW
07.06.2019
19:00
Великий зал
Зустрічайте: QUEEN SHOW в Національному палаці мистецтв "Україна" – 7 червня 2019 року! "Богемська рапсодія" в київському Палаці "Україна"!

Фредді Мерк’юрі та група Queen – легенди! Цей факт неможливо заперечувати, ніхто не знайде досить переконливих аргументів, щоб спростувати таку сміливу заяву. Але скільки українських меломанів зітхали, що ніколи не почують наживо "Show must go on" або "We Will Rock You"? Ніхто не здатний замінити харизматичного фронтмена Queen, але є Марк Мартел, чий голос практично не відрізняється від голосу Фредді!

Що треба знати про виступ Queen Show Марка Мартела в Києві? Найпопулярніша пісня XX століття: нещодавно "Bohemian Rhapsody" була офіційно визнана найпопулярнішою композицією XX століття, кращим хітом минулої епохи великих рок-музикантів! З моменту її запису пройшло 40 років, але навіть сьогодні тисячі людей знайомляться з творчістю британців завдяки цій пісні. Вихід однойменного художньо-біографічного фільму знову запустив цю хімічну реакцію, тому важко знайти більш відповідний момент, щоб відвідати краще триб'ют-шоу Queen в світі!

Марк Мартел: в далекому 2011 році Марк Мартел взяв участь в конкурсі для проекту Queen Extravaganza. Фрагмент пісні "Somebody To Love" неймовірно вразив слухачів, та навіть самого Роджера Тейлора! За кілька днів відео зібрало більше мільйона переглядів, Мартел переміг в конкурсі, після чого відправився з гуртом в шеститижневий тур. Найвідоміший вокальний двійник лідера Queen дасть концерт в Києві!

Queen Tribute Show: немає сенсу перераховувати найвідоміші пісні британської групи, яка підкорила весь світ. Минуло 27 років з моменту смерті Фредді Мерк’юрі, але по цей день усюди проходять кавер-вечори, триб'ют-шоу та інші постановки, пов'язані з творчістю Queen.

Це унікальна можливість побувати на концерті своєї мрії!

Не пропустіть!

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій