Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Кафе Республіка
25.06.2019
19:00
Малий зал
«Кафе Республіка» – проект театру «Сузір’я» - (художній керівник театру - Олексій Кужельний). Вистава більше року успішно йде на театральних майданчиках України. Лауреат конкурсу «Театральні вечори». «Кафе Республіка» - приклад того, як автор п’єси (Богдан Гнатюк) наважується сам поставити виставу, і мотиви у нього дуже прості – адекватно розказати свою історію, історію болючого вибору між світлим ідеалом і тілесною насолодою.

Політична драма «Кафе Республіка» – це художній простір, знаходячись у якому, всі ми розуміємо простий факт – що ми і є ті самі політики, на яких лежить тягар «вірного вибору». 

Оскільки в театрі «Сузір’я» подекуди доводиться доставляти місця, і з болем в серці казати потенційним глядачам, що білетів вже не має – ми вирішили вкотре ризикнути, сказати собі, що театру вже тісно в самому собі і розширити творчі горизонти! 

Тож, 25 червня, о 19:00, запрошуємо вас до Палацу Україна. Ті, хто бачив виставу, запрошуються знову - ви будете мати можливість побачити новий сценічний елемент, який дозволяє зробити сцена Палацу Україна. 

Жанр: Політична драма 

Тривалість: 105 хвилин 

Актори: Анатолій Гнатюк, Сергій Калантай, Олексій Паламаренко, Лідія Семесюк, Ірина Сопіт, Назар Борушок

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій