Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Dagamba
20.11.2019
19:00
Великий зал
Група Dagamba грає у стилі classical crossover, об'єднуючи різні музичні культури, формуючи потужний, сучасний звук. Це суміш важкого року і класичної віртуозності, поп музики і самобутнього звучання східних інструментів.У складі Dagamba: два унікальних віолончеліста – фронтмен, латиш Валтерс Пуце та українець Антон Троцюк, піаніст - литовець Дайніс Теніс, барабанщик - італієць Артурс Ермакс і перкусіоніст - іранець Хамідреза Рахбаралам.

Зі слів фронтмена групи: «Ми поєднуємо непоєднуване, наприклад, Wolfgang Amadeus Mozart і Lacrimosa. Нам самим це дуже подобається і це затребувано. Як тільки почали займатися саме такою музикою, великі сцени прийшли самі.

Ми всі вчилися в академіях на класиці і паралельно слухали рок. Для нас Mozart і Radiohead на одному рівні. Я такий же фанат групи Korn, як і Vivaldi. Я не можу їх розділяти. За 300 років класичною музикою будуть Radiohead, Korn, Metallica і System of a Down, її викладатимуть, як зараз Бетховена.»

«В першу чергу ми - хулігани і в житті, і в музиці. Я розкрию один секрет. Дуже багато класичних музикантів хочуть грати по-іншому, але бояться порушити правила. Слухати класику з нот - це як сходити в музей, але можна ж зробити виконання сучасним, живим. Щоб у людини була можливість прийти на концерт до Antonio Vivaldi, як якби він жив сьогодні. Якщо порівнювати класиків з теперішніми течіями, то Шостакович - металіст. Він, по суті, і вигадав метал. Сучасний Ludwig van Beethoven був би відомим рок-музикантом, як Marilyn Manson, тому що шокував людей в той час. А зараз його класичне виконання - це не шок. Треба щось нове робити! Ми не знущаємося над класичною музикою, а адаптуємо для людей, які, може бути, її ніколи не слухали. А після нашого концерту людина піде в YouTube та подивиться виконання в оригіналі, так часто буває. Деякі кажуть, що їм класика не подобається, але це не так, вони її просто не розуміють. Ми знайшли засіб познайомити таких людей з чудовою класичною музикою»

Понад 100 концертів по всьому світу щороку з незмінним вердиктом SOLD OUT (всі квитки продані), Європейські фестивалі, 5 студійних альбомів, Латвійське Греммі та безумовно фантастичні перспективи Dagamba.

У Києві DAGAMBA покаже свою саму екстравагантну програму #LudwigVanRammstein.  Це повинен почути і побачити кожен!

Квитки у продажу!

 

Поділитися на facebook
календар подій
великий зал
календар подій
малий зал