Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Міс Україна-2019
12.09.2019
19:00
Великий зал
12 вересня 29-ий щорічний конкурс краси «Міс Україна 2019» зазвучить по-новому!

 Фінальне шоу конкурсу почнеться з червоної доріжки, по якій продефілюють запрошені гості - селебрітіс, зірки спорту, політики, шоу-бізнесу та fashion-індустрії!

Комітет конкурсу «Міс Україна» готує видовищні постановки від українського режисера Сергія kartyna Неклеви з яскравими і незвичайними для України постановками дефіле. Основною ідеєю фінального шоу стане концепція чотирьох континентів - Азії, Африки, Європи та Америки. Чотири частини світу, кожна з яких мають свою яскраву історію, незвичайну культуру, своєрідні традиції і філософію сприйняття світу, відображають духовні і зовнішні аспекти Жінки.

Унікальність кожної з учасниць і цінності, якими вони керуються, допоможуть їм знайти своє місце в системі координат, де розташувалися тактовна і екзотична Азія, пристрасна і гаряча Африка, елегантна і загадкова Європа, яскрава і волелюбна Америка.

В яких образах будуть конкурсантки, глядачі побачать у конкурсі. «Міс Україна-2019» стане першою і найяскравішою подією осіннього сезону, яке не можна пропустити!

Квитки у продажу!

Поділитися на facebook
календар подій