Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Лайма Вайкуле
30.11.2019
19:00
Великий зал
Лайма Вайкуле у Києві з новою програмою і зірковими гостями!

Після завершення грандіозного фестивалю Лайми Вайкуле «Рандеву», який вперше за його п'ятирічну історію цього року виїхав за межі Латвії і вперше відбувся в Одесі, «найнародніша» латвійська співачка у листопаді їде у великий всеукраїнський тур! Тільки вісім міст матимуть змогу побачити нову програму! Зустрічаємося у Києві 30 листопада у Палаці «Україна»!

На шанувальників чекають хіти «Я вышла на Пикадилли», «Вернисаж», «Еще не вечер», «О чем играет пианист»… Без них, звісно, не обходиться жоден концерт Лайми Вайкуле. Однак будуть і новинки!

І разом з Лаймою – лише у Києві, на сцені виступить неповторний балет Freedom.  Вони так чудово доповнюють одне одного, що їхні виступи практично неможливо уявити окремо.

Лайма їде до Києва з новою програмою, яка не потребує особливої назви.

Достатньо на афіші написати лише два слова – її ім'я та прізвище.

Вона поза часовими рамками, поза модою та політикою. Та, як би там не було, щороку Лайма презентує глядачам щось таке, що дозволяє їй легко зберегти свій статус актуальної, сучасно і модної артистки.  Молодь їй щиро заздрить, що для Вайкуле нема нічого неможливого!

Запевняємо: цього разу Лаймі також буде чим вас здивувати.

«У багатьох містах цього українського туру я давно не була.  Зустріч з публікою, яка тебе любить, завжди бажана і очікувана. Вона скоро настане, і це робить мене особливо щасливою», - каже Лайма.

- До концертної програми увійдуть шлягери і нові пісні. Люди все одно люблять те, що знають. Як би я не крутилася, і не хотіла вставити щось нове, все одно старе не можна не давати. Будуть дуети. Разом зі мною в Україну приїде співак з Риги Яніс Стібеліс. Краще, ніж він, пісню Раймонда

Паулса «Любовь настала» не заспіває ніхто.  Однак несподівані зіркові гості також готуються до цього концерту.

Чи заспіваю я українською? Я вже почала розуміти мову, - жартує Лайма. – Не на всі 100 %, але на 80 – точно. Страшно співати іншою мовою. Це – повага і відповідальність. Але я буду старатися!».

У Лайми – багато титулів! Для когось вона – еталон жіночності, елегантності, ікона стилю, справжня леді… Інші захоплюються її енергією, шармом та харизмою.

Одна з глядачок після концерту у Літньому театрі «Морвокзалу» в Одесі (там цього річ відбувся фестиваль) сказала просто: «Для мене Лайма – одна з найгарніших жінок мого Всесвіту». І у цих словах уся суть – народне визнання!

Однак Лайма не любить яскравих епітетів на свою адресу, каже, що підвищена увага до її персона поза сценою – це для неї великий стрес. Тому дамо одну пораду: давайте подивимося на величну Лайму на сцені! Послухаємо її потужні хіти і нові пісні. І не пошкодуємо оплесків на знак нашої любові і визнання.

Занотуйте у календарі дату, щоб не пропустити! Лайма призначає вам зустріч 30 листопада у Києві у Палаці «Україна».

Разом з Лаймою осінь і зима у Києві обіцяють бути теплими…

Квитки у продажу!

 

 

Поділитися на facebook
календар подій
великий зал
календар подій
малий зал