Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Ліга Сміху
13.12.2019 19:00 - 13.12.2019 19:00
Великий зал
Увага! Продаж  квитків  на 13.12.19  через  сервіс онлайн-продажу  квитків та каси Палацу не здійснюється!

«Кубок Президента»: формат

По-перше, відзначимо, що подібне шоу буде проводитися вперше. Ймовірно, таким чином Володимир Зеленський, головний з гумору і не тільки з гумору в Україні, готує собі робоче місце, яке знадобиться йому після складання президентських повноважень. Погодьтеся, не найбільше зловживання :)

По-друге, ця гра потрібна не стільки Президенту або «ліговцам», скільки нам, глядачам. Адже подібні заходи прийнято проводити за участю всіх чемпіонів, а також команд, що не потрапили до фіналу, але запам'яталися глядачам окремими номерами. Це означає, що ми побачимо і почуємо всіх-всіх-всіх яскравих, харизматичних, юморних і музичних хлопців, якім просто трохи не вистачило удачі, щоб зайняти гумористичний Олімп країни. До речі, Ліга сміху 2019 «Кубок Президента» відбудеться 13 грудня 2019 року о 19:00 в Національному палаці мистецтв «Україна».

«Кубок Президента»: статус

Постійні глядачі Чемпіонату країни з гумору напевно звернули увагу, що замість традиційного майданчику (Жовтневий) тепер ареною гумористичних змагань став головний концертний зал країни. Захід-то статусний, майже національного масштабу! Впевнені, що цей факт позитивно позначиться на командах — жартувати стануть сміливіше, гостріше, нахабніше. Все-таки, президентський «дах»)

Нам же слід поспішити купити квиток на Лігу сміху 2019 «Кубок Президента», тому що разом зі статусом заходу зростає ажіотаж.

Впевнені, в залі буде повно відомих людей, і будуть плескати в долоні вони як діти!)

 

Поділитися на facebook
календар подій
великий зал
календар подій
малий зал