Імпров-шоу ‘GRAI’

Theatre, шоу

Small hall
12.04 19:00

| Language:

About the event

Нове шоу театральної імпровізації ‘GRAI’ – це американський імпров-формат, адаптований  для українського глядача.

Україну накрила хвиля популярності імпров-шоу: імпровізація вперше з’явилася на національних телеканалах, в столиці та інших містах народжуються локальні шоу. У США цей жанр вже більше 50 років збирає тисячні зали і мільйони переглядів на Youtube. Український же глядач поки тільки знайомиться з ним. І важливо, щоб це знайомство почалося з гідних прикладів, адже є тільки один шанс справити перше враження.

Знайомимо з одним з них – з новим українським шоу театральної імпровізації ‘GRAI’!

Що таке імпров-шоу?

На концертах, виставах і стендап-вечірках глядач просто споглядає. А на імпров-шоу він реалізує весь свій творчий потенціал, задає теми, які чіпають його найбільше, і є творцем шоу. Історії народжуються прямо на очах з умов, які дають із залу.

Що таке театральна імпровізація?

Глядачі та актори створюють не просто короткі смішні замальовки, як наприклад в жанрі Comedy improv show. Тут народжуються цілі міні-спектаклі різних жанрів. Складний формат довгою імпровізації – це заплутані сюжетні лінії і яскраві персонажі. У акторів завдання не тільки розсмішити глядача, а й дивувати його кожну хвилину, кожним поворотом сюжету. Глядач же, в свою чергу, дивує акторів своїми мудрими завданнями.

Що таке ‘GRAI’?

Актори ‘GRAI’ – це випускники ‘Improvisation School’, студії театру «Чорний квадрат» та Американської школи імпровізації ‘UCB’. Вони взяли на себе нелегку місію першими познайомити українського глядача з кращими форматами довгою імпровізації, які давно користуються популярністю в світі. Команда ‘GRAI’ створила абсолютно новий для України формат театрального шоу з ігор відомих імпровізаційних шкіл Чикаго, Нью-Йорка і Лос-Анджелеса.

Слоган команди «Ваша історія – наша гра!» говорить про максимальному ступені залучення глядача в процес створення шоу.

Кожен виступ – це нові експерименти. Команда впроваджує елементи імерсивного уявлення, запрошує на сцену глядача і робить міні-спектакль з його інстаграм-профілю, розгортає заплутані детективні історії. Що буде на наступному шоу, ніхто не знає. Але це однозначно буде щось дивовижне!

Режисер і художній керівник шоу: Юрій Кляцкін.

Speeches

12.04.2020

19:00
Small hall
200
300
400
500