Queen Show

Великий зал
23.09 19:00
350 - 2650 грн

Queen Show та Марк Мартел знову у Києві. Тільки один день! Спеціальний концерт!

 Ви закидували нас повідомленнями та дуже просили повторити. А ми майже рік вели переговори, щоб ви знову поринули в океан та бурю емоцій одночасно. І ось час «Ч» прийшов. Ми раді повідомити, що завдяки вашим численним проханням після феєричного концерту у Києві Queen Show та Марк Мартел знову виступлять у столиці з програмой на «біс». Всього один день – 23 вересня, 19.00, 2020, Палац «Україна».

Зробить все, щоб цього разу точно не пропустити подію своєї мрії! Це буде не просто рядовий концерт, а чарівна пігулка, яку можна радити усім як чудодійний засіб – він зціляє, оновлює і заряджає.

Ви побачите краще триб”ют-шоу Queen у світі. Мурашки бігатимуть по вашій шкірі, а серце буде завмирати від нових акордів. Сорок світових хітів Queen зі списку найпопулярніших пісень групи: «Bohemian Rhapsody», «Show must go», «Radio Ga Ga», «Somebody to Love» та багато інших секретних композицій прозвучить для вас цього вечора.

Часом вам здаватиметься, що на сцені Фредді Мерк’юрі!  Так і є, це не сон. Відкрийте і закрийте очі, нічого не зміниться. Марк Мартел – це унікальне явище, він дійсно не лише співає як Фреді, уловлюючи його манеру поведінки, вокальні інтонації, він ще і зовні схожий на соліста Queen. Не даремно критики називають Мартела «реінкарнацією» Мерк’юрі!  А знаменитий ударник «квінів» Роджер Тейлор благословив Марка на фільм «Богемська рапсодія», де його голосом співає актор Рами Мальок.

У 2011 році Мартел взяв участь в конкурсі проєкта Queen Extravaganza. Він виконав фрагмент пісні «Somebody To Love», і цього вистачило, щоб звезти з розуму слухачів і легендарних музикантів Queen. Ролик зібрав 9 000 000 переглядів. Звісно, Мартел переміг у конкурсі і відправився в шеститижневі гастролі. Відтоді життя співака з Монреаля змінилася на 180 градусів. «Я не думав, що зроблю таке шоу, і до мене підходитимуть зі словами: «Ей, хто-небудь говорив, що ви звучите як «Фредді Мерк’юрі». Коли люди кажуть таке, це завжди величезний комплімент», – признається Мартел.

Виступаючи у Києві 7 червня 2019, Марк Мартел признався, що київський концерт став кращим в його світовому турі: «Спасибі, Київ! Ти звучав прекрасно сьогодні увечері 3800 голосами!», – написав тоді у своєму Instagram кращий вокальний двійник  Фредді Мерк’юрі.

 Так, це можна розцінити як інсценування, але на каналі Мартела є багато відео з інших його концертів, але таких слів він не писав більше нікому.

Навіть якщо ви ходите на один концерт в рік, це якраз той самий випадок, який не можна пропустити.

Зустрічаємося 23 вересня о 19:00 2020 року  у Палаці «Україна»!

Виступи

23.09.2020

19:00
Великий зал
350 - 2650 грн

Поплярні події у Великому залі