Національний палац мистецтв Україна
Замовлення квитків +380 44 247-24-76, +380 44 247-23-03

Riverdance

«Назад до події
Подiя:
Riverdance
Початок:
17.06.2014 19:00

Riverdance_bez_logoУнікальне легендарне ірландське шоу, яке підкорило весь світ і якому аплодували найкращі концертні майданчики світу, у Києві!

В рамках святкування свого 20-річчя Riverdance представлять своє феєричне танцювальне шоу у столичному Палаці «Україна» 16 і 17 червня 2014 р.

Riverdance — це не мюзикл і не вистава, не балет і не концерт. «Шоу» — єдине слово, яким можна охарактеризувати блискучий виступ Riverdance. Синтез ірландського танцю, живої музики, пісень під акомпанемент національних інструментів, акробатичних трюків — все це Riverdance! Саме імените і приголомшливе своїми розмахами шоу, яке має велику силу магнетизму і вибуховою енергетикою, і розповідає про містичні стосунки людини з природою, про первісних стихіях, вічної любові і пристрасті.

Під час подання танцюристи творять просто чудеса — скажений ритм, чіткість виконання і синхронні рухи всіх учасників танцю створюють у глядача стійке відчуття того, що сцена рухається, як річка. Та це — важлива складова фантастичності і видовищності шоу. Саме тому шоу і називається Riverdance, що в перекладі означає «танець річки».

Ідея цього чудового шоу належить відомому продюсеру Мойї Доерті і іменитому ірландського композитора Біллу Уилану. Режисером шоу став Джон МакКолган. Вони запросили до співпраці Майкла Флетлі (у той час цей всесвітньо відомий хореограф ще не був настільки популярний) в якості хореографа і головного виконавця семихвилинному заставки між основними частинами Євробачення в 1994 році. Це виступ побачило близько 300 мільйонів телеглядачів, а глядачі в залі 14 хвилин стоячи аплодували виступу Флетлі і трупи Riverdance. Успіх був настільки приголомшливим, що автори танцювального номера вирішили зробити з нього повноцінне шоу, яке вже було представлено в Дубліні в 1995 році, і воно побило рекорди всіх продажів. Трохи пізніше шоу було представлено Лондоні, а реакція була настільки сверхожидаемой, що десять планованих шоу перетворилися на довгий тур в сто п’ятдесят виступів, після чого Riverdance пролунало США. Кожне шоу супроводжувалося аншлагом і глядацької феєрією.

У 1995 році Майкл Флетли залишає шоу, щоб через деякий час поставити своє власне шоу The Lord Of The Dance. Riverdance стає самостійним колективом, повноцінним шоу, у якому присутні не лише ірландські танці, але і жива музика, а так само акробатичні трюки та відеоінсталяції.

Riverdance являє собою це захоплюючий танець за участю великої кількості танцюристів. Вони виконують ірландські народні танці з елементами стьопа, фламенко, з присутністю слов’янських акцентів. Шоу розгортається під акомпанемент живого оркестру з включенням кельтських наспівів, обробленої ірландської музики, з барабанами і волинками. Riverdance можна назвати по-справжньому інтернаціональним. У ньому присутні не тільки традиційні ірландські мотиви, але і фольклорні елементи культур інших народів, що не дивно, адже в шоу беруть участь не тільки артисти з Ірландії, але так само з Америки і навіть Росії.

Щоб збагнути весь масштаб і розмах шоу, ось кілька цікавих фактів про Riverdance: підготовка кожного шоу (монтаж декорацій, настроювання музичних інструментів, підготовка бекстейдж) займає 23 години; 11 вантажівок і 4 залізничних вагона перевозять обладнання шоу з країни в країну; за 20 років існування шоу було дано більше десяти тисяч подань, які подивилося близько тридцяти мільйонів глядачів у сорока країнах світу на чотирьох континентах; трупи Riverdance об’їздили більше одного мільйона миль, гастролюючи по планеті (відстань до Місяця і назад!); за всю історію Riverdance в шоу працювало понад півтори тисячі танцюристів; було випущено більше 10 мільйонів копій DVD шоу і продано близько 3 мільйонів копій CD, виграв престижну премію Греммі.

Пропустити космічне незабутня вистава Riverdance буде просто злочином! Обов’язково до перегляду всім шанувальникам класичного ірландського степу, а також усім любителям грандіозних шоу, якісної музики та неймовірно талановитих артистів!

facebooktwittermail