Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
НОВИНИ
назад до новин
Палац «Україна» гарантує безпеку для своїх глядачів!
02 квітня
Палац «Україна» гарантує безпеку для своїх глядачів!

Адміністрація ДП НПМ «Україна» хоче повідомити інформацію для своїх відвідувачів про чітке дотримання персоналом Палацу усіх правил протипожежної безпеки.
Сьогодні, 2 квітня, відбулася планова лекція для працівників Палацу з дотримання правил пожежної безпеки у громадському мистецькому закладі.
До участі долучилися – начальник Управління по запобіганню надзвичайних ситуацій ДНСН м. Києва Микола Миколайович Матьошко, його заступник – Назарій Михайлович Сірський, начальник Відділу охорони праці та пожежної безпеки ДП НПМ «Україна» Анатолій Григорович Рудобаба та генеральний директор Національного палацу мистецтв «Україна» – Роман Стефанович Недзельський.
Під час лекції було обговорено основні питання безпеки при виникненні задимленості, або ж відкритого вогню у момент концертних заходів, коли в Палаці знаходиться найбільша кількість громадян. Проведено додатковий інструктаж з адміністраторами залу та службою охорони щодо злагоджених дій для уникнення паніки серед глядачів та правил організованої евакуації. Проведено перевірку усіх евакуаційних виходів. На практичному прикладі показано правила користування вогнегасниками. 
У Палаці дотримані всі норми, правила і вимоги чинного законодавства у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Будівля оснащена системами протипожежного захисту: автоматичною пожежною сигналізацією, водяним пожежогасінням, системою протидимного захисту та системою оповіщення людей про пожежу. На кожному поверсі Палацу, у доступному для відвідувачів місці, розміщені плани евакуації. Усі обов’язкові та евакуаційні виходи мають вільний прохід та контролюються адміністраторами глядацької зали та службою безпеки Палацу. 
Адміністрація Плацу слідкує за дотриманням виконання комплексних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки наших відвідувачів: 
- своєчасне технічне обслуговування систем протипожежного захисту; 
- контроль стану вогнегасників; 
- перевірка усіх евакуаційних виходів;
- регулярне навчання обслуговуючого персоналу теорії правил безпеки та навичкам використання засобів протипожежного захисту.
Чекаємо наших глядачів у Палаці «Україна»! Ми турбуємося про Вас та гарантуємо Вам безпеку.

Поділитися на facebook
Ще новини