Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
НОВИНИ
назад до новин
ФЕЙКОВЕ ЗАМІНУВАННЯ   ПАЛАЦУ  "УКРАЇНА"
13 березня
ФЕЙКОВЕ ЗАМІНУВАННЯ ПАЛАЦУ "УКРАЇНА"

До уваги громадськості!

Інформація з приводу замінування Палацу "Україна" під час концерту "Вечірній квартал", 13.03.19, яка активно "розганяється" зацікавленими особами в соціальних мережах та ЗМІ, не відповідає дійсності!

Протягом дня, на замовлення організаторів концерту  "Студія Квартал -95", були проведені противибухові заходи фахівцями вибухотехнічного управління Національної поліції у м. Києві. 
За результатами огляду, який закінчили о 18:00, вибухових пристроїв та вибухових речовин фахівцями не було виявлено. Про що був складений Акт перевірки. 

Приблизно о 19:30 поступив анонімний дзвінок на телефон господарських служб Палацу з повідомленням про замінування будівлі. Жодної інформації дозвонювач про себе не залишив і кинув слухавку. Цю інформацію було передано до компетентних органів. 

У  терміновому порядку прибула чергова оперативно-слідча група у складі 3-х працівників Національної поліції Печерського району, які ознайомилися з Актом противибухових заходів та взяли розписку з Організатора заходу про відмову евакуації людей з будівлі.

Станом на 22:00 концерт триває.

Всі служби Палацу "Україна" працюють у штатному режимі.

З   належною   повагою, 
Дирекція НПМ «Україна».

 

Поділитися на facebook
Ще новини