Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
НОВИНИ
назад до новин
Ми маємо ким пишатися
18 травня
Ми маємо ким пишатися

Учора відбулося вшанування пам’яті легендарного режисера-постановника Бориса Георгійовича Шарварка. На  фасаді Національного палацу мистецтв «України» було встановлено  Меморіальну дошку. Борис Георгійович був відомою у мистецькому колі людиною, він створив сотні фестивалів, масових заходів, днів української культури, конкурсів вокалістів, тематичних концертів та свят. Вшанування відбулося у день його народження, 17 травня йому б мало  виповнитися 87 років.

Борис Георгійович завжди дарував нам свято, дарував свято Україні, якій він присвятив все своє життя. Саме тому, концертна програма мала назву «Дарую Вам свято».

«Кожний концерт, кожна вистава, кожний фестиваль відбирає не тільки у мене, але й у акторів, режисерів, композиторів, диригентів, балетмейстерів дуже багато сили, енергії і життя. Я вам так скажу, ця перша сивина моя з’явилася на концерті в цьому залі (ред. – Палац «Україна»)» - ось як сам Борис Георгійович говорив про посвяту свого життя мистецькій роботі.  

За словами генерального директора Національного палацу мистецтв «Україна» Романа Недзельського,  проведення таких концертів стане хорошою щорічною традицією у день народження геніального режисера. «Ми маємо ким пишатися, на кого орієнтуватися і ми прагнемо, щоб наше мистецтво домінувало в нашій країні, щоб Україна була українською, щоб мистецтво України мало широке відображення на наших телевізійних та радіо ефірах, щоб молодь, яка працює в українській культурі робила нові гарні постановки, а ми показувати їх на Першій сцені країни» - зазначив під час відкриття меморіальної дошки Роман Недзельський.

Поділитися на facebook
Ще новини