Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
НОВИНИ
назад до новин
Thank you, Jamala!
24 травня
Thank you, Jamala!

Вдячні за перемогу на «Євробаченні-2016» та віддані шанувальники творчості Джамали вчора мали можливість насолодитися напрочуд чуттєвим концертом.

Джамала співала душею, не приховуючи свої почуття та переживання. Ця щирість на сцені, та й в житті, виявилася такою потрібною сьогодні.

Концертна програма була побудована на матеріалі альбомів "Подих", «All or Nothing», «For Every Heart» та на популярних композиціях з міні-альбому "Дякую". Кожна пісня Джамали це маленька історія з її життя, і вона зуміла виконати їх так, що всі присутні у залі пережили ці миті разом з нею. Після завершення концерту співачку тричі просили виконати пісні на біс! І це є хорошим знаком для нас, адже цей "непопсовий" формат є достойним для виховання музичного смаку теперішнього покоління!

Сьогодні відбудеться другий аншлаговий концерт Джамали, на якому буде присутній Президент України Петро Порошенко разом з сім’єю. Нагадаємо, що після перемоги на «Євробаченні-2016» Джамалі було присвоєно звання «Народний артист України» (Указ Президента України №213/2016).  

Поділитися на facebook
Ще новини