Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
НОВИНИ
назад до новин
Ансамбль танцю імені Павла Вірського взяв участь у ФЛЕШМОБІ! ВІДЕО
31 січня
Ансамбль танцю імені Павла Вірського взяв участь у ФЛЕШМОБІ! ВІДЕО

У ці вихідні в одному із торгових центрів Києва танцюристи ансамблю  імені Павла Вірського (Національний заслужений академічний ансамбль танцю Украйни імені Павла Вірського – VIRSKY) взяли участь у масовому флешмобі.

Напередодні великого концерту, що має відбутися у Національному палаці мистецтв «Україна» 11 лютого, танцюристи всесвітньовідомого танцювального колективу вирішили здивувати відвідувачів одного з найбільших гіпермаркетів будівельних матеріалів неочікуваним виступом серед пересічних відвідувачів магазину. У флешмобі взяли участь близько 30 танцюристів, які виконали знаменитий «Чоловічий танок з бубнами». Подивитися на майстерність наших завзятих артистів зібралася чимала кількість відвідувачів. Танцюристи з VIRSKY вміють дивувати! Відео дивитися тут!

Якщо такий ажіотаж колектив викликає одним танцем у буденному одязі, то можете собі уявити, які емоції ви отримаєте від присутності на їхньому концерті з декораціями, яскравими костюмами і вдало продуманою концертною програмою на Першій сцені країни!

Переконайтеся самі! Відвідайте грандіозний концерт ансамблю танцю імені Павла Вірського, який відбудеться 11 лютого у Національному палаці мистецтв «Україна».

Поділитися на facebook
Ще новини