Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни
Банкетні зали

Національний палац мистецтв «Україна», розташований у самому центрі Києва, – ідеальне місце для проведення бізнес-форумів, конференцій та прес-конференцій, симпозіумів, тренінгів, семінарів, майстер-класів, офіційних презентацій та ділових перемовин.

Для всіх цих заходів придатні великий та малий зали, банкетні зали та фойє – недарма саме в Палаці «Україна» у квітні 2015 року відбувся найбільший у Центральній та Східній Європі форум бізнесу та лідерства Forum One за участі всесвітньо відомого бізнесмена й мецената сера Річарда Бренсона, а також кращих бізнес-тренерів світу Фредеріка Харена, Джона Вон Ейкена, Бена Сандерса, Євгена Чичваркіна та інших.

Від типу вашого заходу залежить, як ми оформимо приміщення й розташуємо меблі, яку апаратуру використаємо. В арсеналі палацу: кіноекран та плазмові екрани, мультимедійні проектори, апаратура для синхронного перекладу, різні види мікрофонів, система звукопідсилення й інше обладнання.
Є доступ до швидкісного Wi-Fi та проводового інтернету.
А найголовніше – є професійна команда, яка допоможе вам провести будь-який бізнес-захід та забезпечить усім необхідним його учасників, організує кава-брейк, фуршет тощо.