Конференц сервіс

Швидкісний Wi-Fi та  інтернет

Інформація

Національний палац мистецтв «Україна» – ідеальне місце для проведення бізнес-форумів, конференцій та прес-конференцій, симпозіумів, тренінгів, семінарів, майстер-класів, офіційних презентацій та ділових перемовин!

Ви можете замовити Великий та Малий зали, банкетні зали та фойє, все залежить від того, яка кількість людей буде  на конкретному заході.

Ми пропонуємо погодинну оренду, є можливість трансформувати Малу Залу, що дозволяє використовувати  як для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, презентацій та виставок, так і для невеликих нарад за круглим     столом. Від типу вашого заходу залежить, як ми оформимо приміщення й розташуємо меблі, яку апаратуру використаємо.

Палац  «Україна» має досвід проведення у Великому Залі найбільшого у Центральній та Східній Європі форуму бізнесу та лідерства –  Forum One, за участі всесвітньо відомого бізнесмена й мецената сера Річарда Бренсона, а також кращих бізнес-тренерів світу Фредеріка Харена, Джона Вон Ейкена, Бена Сандерса, Євгена Чичваркіна та інших!

Також до ваших послуг:

кіноекран та плазмові екрани, мультимедійні проектори, апаратура для синхронного перекладу, різні види мікрофонів, система звукопідсилення й інше обладнання.
Є доступ до швидкісного Wi-Fi та  інтернету.

І найголовніше – у нас є професійна команда, яка допоможе вам провести будь-який бізнес-захід та забезпечить усім необхідним його учасників!

Галерея