Про Палац

Найбільший концертний майданчик Києва та України, основне місце проведення найважливіших мистецьких заходів

Історія

Уже 50 років Перша сцена країни є основним майданчиком для проведення загальнодержавних та міжнародних мистецьких заходів. Технічне оснащення, оригінальність архітектури та можливість розмістити велику кількість глядачів є вагомою перевагою серед інших концертних залів. Тож статус Головної сцени країни є заслуженим по праву.

Зовнішньо будівля має вигляд трапеції, розміри якої складають 50×80×90 м. У самому палаці понад 300 приміщень, різні за розміром і призначенням.

У 1996 році Палац «Україна» внесений до переліку архітектурних пам’яток України.

22 квітня 1998 року Палац отримує статус Національного.

Окрім виступів зірок вітчизняного і світового рівня, на Першій сцені країни проходять загальнодержавні та міжнародні громадсько-політичні заходи: святкування 1500-річчя Києва (1982), інавгурації Президентів України, святкування Днів незалежності України, урочистості, присвячені 2000-річчю Різдва Христового та інші значущі події.

Довідка:

НПМ «Україна» було відкрито 17 квітня 1970 (архітектори Є.Маринченко, П.Жилицький, І.Вайнер; інженери П.Булаевський, В.Федорченко) до 100-річчя з дня народження В.Леніна. Інтер’єри та облаштування вестибюля й артистичних приміщень палацу «Україна» виконані видатним архітектором і дизайнером Ірмою Каракіс.

Правила для глядачів

 

Квартальна фінансова звітність

3-Й КВАРТАЛ 2021 РОКУ
Річні звіти
АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК + ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВИЙ СТАН (2020 рік)
АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК  (2019 рік)

Інформація про діяльність

Річні звіти

Квартальна фінансова звітність

Статути

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника

Рішення суб'єкта управління щодо підприємства

Цілі дільності підприємства

Договори, учасниками яких є підприємство