Про Палац

 Національний Палац «Україна», найбільший концертний майданчик країни, розташований в унікальному історичному районі столиці України на вулиці Велика Васильківська – головної історичної артерії  міста, яка поєднує райони Бессарабки та Деміївки, так званий Василевский шлях.
 Головний центр культури і мистецтва був побудований на місці Володимирського ринку, який проіснував до середини 60-х років. Архітектура Палацу органічно  вписується у навколишній простір  та гармонійно поєднується з довільним обрисом зелених газонів та схилами з декоративними насадженнями, простора площа перед центральним входом надає особливої величності будівлі.

Історія

 10 квітня 1970 р. Рада Міністрів УРСР видала Постанову №196 про перейменування кіноконцертної зали на Палац культури “Україна”. Підписав цю Постанову Голова Ради Міністрів УРСР Володимир Щербицький. Цього ж дня перед центральним входом до Палацу відбувся великий мітинг  з нагоди відкриття з розрізанням червоної стрічки та вручення ключа директору – О.Старостіну. Мітинг проводив перший секретар Центрального комітету Комуністичної партії України (ЦК КП України) Петро Шелест.

 Згідно з пояснювальною запискою до бухгалтерського звіту Палацу за 1970р., було відображено дату 17 квітня 1970 р. -спільного урочистого засідання ЦК КП України та Верховної Ради УРСР, присвяченого 100-річчю від дня народження В.І.Леніна, де цей захід було названо ” відповідальним іспитом і по суті початком діяльності” (акцент був зроблений саме на цю дату, тому цього вимагали реалії того часу). 

 Перший рік роботи Палацу видався надзвичайно продуктивним, було проведено 193 заходи за плану 189. Першою великою подією став 42-й конкурс Міс Європа 1997, який відбувся 6 вереня 1997 року

            Вже півстоліття спалахують яскраві вогні Національного Палацу «Україна», і він стає схожим на казковий сяючий замок, залитий яскравим світлом, а його двері широко та гостинно відчиняються для глядачів.

Правила для глядачів

 

Квартальна фінансова звітність

3-Й КВАРТАЛ 2021 РОКУ
3-Й КВАРТАЛ 2020 РОКУ
Річні звіти
АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК + ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВИЙ СТАН (2020 рік)
АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК  (2019 рік)

Інформація про діяльність

Річні звіти

Квартальна фінансова звітність

Статути

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника

Рішення суб'єкта управління щодо підприємства

Цілі дільності підприємства

Договори, учасниками яких є підприємство