віваіва

Два дні, чотири концерти, повні аншлаги – в Києві з розмахом відбулись ювілейні концерти Ірини Білик

28 Тра 15:20, Пт

22 та 23 травня на сцені Національного Палацу Мистецтв «Україна» відбулись 4 грандіозних ювілейних шоу Ірини Білик. Блискавично спалахнувши 30 років тому потужним спалахом, вона сама стала символом Незалежності України, виконуючи більшість пісень українською. Для багатьох вона стала першою закоханністю в українську мову. Це ціла епоха в історії України, в історії вітчизняної поп-музики. І вона творить цю історію і сьогодні.

Київські концерти Ірини Білик переносились через карантинні обмеження чотири рази, але віддані прихильники творчості співачки повернули лише кілька десятків квитків з майже 7 000 проданих місць.

Епатажна ікона української поп-музики виконала пісні, які давно не співала та які всі мріяли знову почути. Ірина виконувала найкращі композиції з усіх альбомів за всі 30 років своєї творчої діяльності. «Фарби», «Так просто», «Ти – мій», «А я пливу у човні», «Одинокая», «Любовь. Яд», «Снег», «Мы будем вместе» – хіти, з яких розпочиналась музична історія Незалежної України і які багато років потому залишаються близькими кожному.

За задумом режисера концерту у ювілейній програмі співачки немає дуетів, великої кількості балетів, виступів запрошених артистів. Тільки сама Ірина, її пісні і її спілкування із глядачами. Ірина була скрізь і одночасно – і на сцені, і на екранах.

Привітати співачку з ювілеєм прийшло чимало шанувальників, серед яких було і декілька почесних гостей. Так, одним із глядачів виявився Президент України Володимир Зеленський, який особисто привітав співачку. Він підійшов до сцени під час виконання хіта «Ти – мій» з великим букетом квітів, які презентував зірці і зауважив, що вона народна любов. «Ти – наша любов. Вітаю тебе. Любимо тебе», – сказав президент. Окрім особистого привітання від Президента України, Ірина Білик також отримала квіти від голови Офісу Президента Андрія Єрмака. Серед зіркових гостей на ювілейних концертах співачки також були помічені: Ассія Ахат, Віталій Козловський, Гарік Кричевский, Alekseev, Наталія Валевська, Аліна Гросу, Діма Коляденко, Семен Горов, Олег Боднарчук, Дмитро Дікусар, Юрій Ткач та інші.

Ювілейні концерти співачки є частиною всеукраїнського туру. Після концертів в Києві, глядачі чекають Ірину в Рівно, Сумах, Житомирі, Чернівцях, Івано-Франківську, Полтаві, Кропивницькому ті інших містах і мітсечках Українах. Загалом ювілейний тур охоплює більше 30 міст.

Новини