віваіва

Диво українського танцю – легендарне шоу Virsky в Палаці Україна

8 Гру 13:16, Ср

Палац Україна зібрав шанувальників справжнього танцю на концерті всесвітньо відомого українського ансамблю ім. Павла Вірського. 

5 грудня на сцені Палацу «Україна» відбувся концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю імені Павла Вірського. Шоу об’єднує в собі народні танці та сучасні технології. Танці підкреслили світловим рішенням, що додало особливої атмосфери заходу. Організатором шоу виступив Палац «Україна».

Насичена програма концерту передбачала собою вже добре відому класику народних танців – коронні номери ансамблю: «Ой, під вишнею», «Гопак», «Моряки», «Запорожці», «Повзунець» та багато інших. Також не обійшлося без прем’єр, глядачам презентували три нових номери, які було підготовлено спеціально для концерту в Палаці «Україна».

Кожен концерт ансамблю Вірського, як свято народного українського танцю. Їх заходи це завжди славнозвісні танці, велика кількість танцівників та номери, які прославляють нашу країну на весь світ.

Під час концерту на сцені виступив зі своєю промовою художній керівник ансамблю Вірського, Герой України, народний артист України Мирослав Вантух.

Народні танцюристи настільки вразили глядачів, що кожен номер супроводжувався оплесками. Після концерту вся глядацька зала аплодувала стоячи Ансамблю та їх керівнику. «Ось так своїми аплодисментами ви шануєте не тільки нас , а й свою культуру. Так і весь світ шанує. Ми побували в 85 країнах світу, можливо, якщо б не ця хвороба, то було б 91» – сказав зі сцени Мирослав Вартух.

Новини