«Машина времени»

Big hall
11.11 19:30
699 - 3999 UAH

«Машина времени» в Києві!

11 листопада 2022 року у Національному палаці культури «Україна» відбудеться концерт культового гурту «Машина времени» в Києві з програмою “THE BEST”

Здавалося, що «Машина времени» була завжди, а її пісні знає на пам’ять не одне покоління, тому і композиції 70-хх, і композиції 2000-х співають усі хором. Понад півстоліття музиканти не переривали своєї діяльності, а весь час продовжували створювати, розвиватися, експериментувати та залишатися собою.

Вже понад сорок років Андрій Макаревич, Олександр Кутіков та Валерій Єфремов є постійними учасниками гурту. Разом з ними на сцену виходили такі музиканти як Ігор Хоміч, Олександр Льовочкін, Олександр Дітковський. Всі вони були причетні до створення справжньої легенди і залишили свій слід в історії гурту. Тепер «Машина времени» їде у  Київ, щоб заспівати найкращі пісні для всіх прихильників!

Концерт “THE BEST”

Україна займає особливе місце в творчості гурту. Вперше «Машина времени» виступила у нашій країні на початку 80-хх років і потім, чи не щороку, приїздила до українських шанувальників для обміну шаленою енергетикою та емоціями.

Цього вечора зі сцени Палацу «Україна» звучатимуть найвідоміші пісні, створені за весь час існування гурту. Тільки найкраще і найулюбленіше. Тільки для найближчих друзів та слухачів. Такий концерт неможливо пропустити!

Який концерт неможливо пропустити в Києві? Виступ “Машина времени”!

  1. Усі найкращі пісні в один вечір
  2. Улюблені музиканти кількох поколінь
  3. Поєднання майстерності та драйву

Пісні «Машина времени»

  • “Кто виноват”
  • “Поворот”
  • “Мой друг”
  • “Пока горит свеча”
  • “Он был старше ее”
  • “Марионетки”

 

Speeches

11.11.2022

19:30
Big hall
699 - 3999 UAH

Top Events 2022