Олег Винник

Big hall
650 - 2500 UAH

Олег Винник з авторською програмою «Безумна Любов» у Палаці «Україна» 25 листопада у НПМ «Україна» відбудеться сольний концерт Артиста №1 Олега Винника.

Гостей концерту очікують танцювальні суперхіти і душевні балади, а також – якісні світло, звук від кращих професіоналів країни. Загальна концепція шоу задумана максимально видовищно і лаконічно. У центрі – артист, усі елементи сценографії, віджеїнг, спецефекти будуть доповненням до приголомшливого вокалу та харизми співака.

Олег Винник входить у ТОП найуспішніших артистів української сцени. Головний ньюзмейкер, володар багатьох престижних премій. Співак задає тренди в українському шоу-бізнесі. Він став першим сольним поп-виконавцем в Україні, який почав збирати стадіони. Першим серед зірок вітчизняного шоу-бізнесу поспіль зібрав 3 Палаци «Україна» та підкорив 2 столичних Палаци Спорту. Першим відкрив нові концертні майданчики, які після Винника «освоюють» інші артисти. У містах Європи музикант збирає не клуби, а повноцінні концертні зали на декілька тисяч глядачів.

Speeches

Top Events 2021