Арсен Мірзоян

Великий зал
350 - 2300 грн

Шановні глядачі!

Концерт відбудеться згідно із діючими нормами «червоного» рівня епідемічних обмежень. Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

–  Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією

Також на вході буде можливість зробити експрес-тести за лояльною ціною.

-Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини  або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

 

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Арсен Мірзоян у Києві! 30 листопада в Палаці «Україна» в Києві – популярний український співак Арсена Мірзоян із великим сольним концертом.

Чому варто піти на концерт Арсена Мірзояна у Києві?

  1. Талановитий і харизматичний виконавець, чия поява на вітчизняній сцені стала яскравою подією.
  2. Головні хіти й пісні нового альбому – у неперевершеному живому виконанні.
  3. Неймовірні емоції та незабутні враження від приємного вечора.

Арсен Мірзоян із сольним концертом у Києві

30 листопада у Палаці «Україна» відбудеться яскравий сольний концерт Арсена Мірзояна. Чарівний артист і прекрасний вокаліст підкорить головну сцену країни і в колі прихильників відсвяткує знаковий ювілей: 10 років сольної музичної кар’єри. Запрошуйте рідних та коханих і проведіть найтепліший з усіх осінніх вечорів!

Особлива програма до 10-річчя творчого шляху: Арсен Мірзоян із найкращими хітами та новим альбомом у палаці «Україна»

З першим виходом на велику сцену Арсен Мірзоян заявив про себе як про вишуканого й відвертого артиста. Проникливий голос, ні на кого не схожа манера виконання сподобалися тисячам слухачів. Жінок полонили романтичні чари співака. Для чоловіків Арсен Мірзоян став взірцем мужності й вихованості.

Під час концерту в Києві Арсен Мірзоян виконає улюблені пісні публіки та представить роботи свого нового альбому. Чекаємо і на яскраві творчі подарунки!

Побачимося!

Виступи

Топ події 2021