Девід Гарретт

Великий зал
09.06.22 19:30
1099 - 4999 грн

ДЕВІД ГАРРЕТТ переніс на наступний рік свої концерти «UNLIMITED LIVE».

Світове турне, заплановане на осінь 2020 року, не може відбутися через пандемію Covid-19 і тих правил та обмежень щодо проведення концертів, які були прийняті у зв’язку з цим. 

Київський концерт перенесений на 9 червня 2022 року.

Хоча ДЕВІД ГАРРЕТТ і засмучений тим, що тур не відбудеться в цьому році, він радий, що нові дати були підтверджені швидко, і сподівається компенсувати затримку фантастичними концертами в 2021 році:

«Я з нетерпінням чекав нашого туру восени 2020 року по всьому світу, тому мені дуже шкода, що ці концерти довелося перенести через пандемію Covid-19. Але я дуже радий, що ми вже знайшли нові дати для нашого туру восени 2021 року, бо мені дуже хочеться повернутися в чудову Україну і зіграти для вас, друзі. Бережіть себе – я сподіваюся побачити вас усіх дуже, дуже скоро знову щасливими і здоровими! »

Усі квитки, куплені на 1 жовтня 2020 року, дійсні на нову дату і не потребують переоформлення.

Шоу одного з кращих скрипалів сучасності відбудеться 9 червня 2022 року Палаці Україна

Після аншлагового концертного туру EXPLOSIVE LIVE у 2018 році один з найкращих музичних віртуозів Девід Гарретт повертається до Києва з новою програмою UNLIMITED LIVE. Цього разу світовий тур музиканта присвячений виходу альбому кращих хітів  Unlimited – Greatest Hits та 10-річчю його творчості у жанрі “кросовер”.

Для Девіда UNLIMITED — більше, ніж просто назва туру. Це філософія його життя та основа всієї музичної діяльності. Своєю творчістю Девід перевернув засади класичної музики й перетворив скрипку на один з провідних інструментів сучасної альтернативи. За харизму рок-зірки та віртуозність, яка властива кращим інструменталістам свого часу, Гарретта вже охрестили «Скрипалем диявола».

Паганіні серед зірок естради та Джимі Гендрікс серед скрипалів, Девід Гарретт — справжня міжнародна суперзірка, чия творчість стирає кордони між музикою Моцарта і Metallica. Протягом 10 років музичний талант Гарретта було відзначено 24 золотими й 16 платиновими нагородами в Гонконзі, Німеччині, Мексиці, Тайвані, Бразилії, Сінгапурі та інших країнах. Авторські аранжування класичних творів Бетховена і Дебюссі в його концертах легко уживаються з інструментальними версіями таких визнаних хітів поколінь, як ‘Smells Like Teen Spirit “Nirvana,’ Purple Rain ‘Prince,’ Nothing Else Matters” Metallica, ‘November Rain’ Guns N ‘Roses, ‘Viva La Vida’ Coldplay. 

 До очікуваного концертного туру Девід Гарретт і його команда готувалися більше року. Завдяки використанню ультрасучасних технологій шоу вийшло не тільки музичним, а й кінематографічним. Під час UNLIMITED LIVE на слухачів очікує прогулянка синім морем, Місяцем і футуристичним мегаполісом.

«Я з нетерпінням чекаю туру і хочу запросити своїх шанувальників у цю захоплюючу музичну подорож», — говорить про майбутні концерти сам музикант.

Виступи

09.06.2022

19:30
Великий зал
1099 - 4999 грн

Топ події 2021