Девід Гарретт

Великий зал
09.06 19:30
1099 - 4999 грн

ДЕВІД ГАРРЕТТ

 

„ALIVE“ тур – це свято життя.

 

«В першу чергу, це бажання жити, бажання, нарешті, знову стати по-справжньому живим».

 

З  «Unlimited Live»  рок-зірка ДЕВІД ГАРРЕТТ відсвяткував 10-річчя своєї кросоверної музики захоплюючими шоу по всьому світу. На жаль, через пандемію коронавірусу тур довелося призупинити. Замість цього віртуоз радий представити шанувальникам свій новий тур у 2022 році – «ALIVE» – свято життя і відродження. ДЕВІД ГАРРЕТТ повертається в Україну в червні 2022 року.

 

«Я дуже хотів знову виступити перед вами в цьому році, але, на жаль, це неможливо. Як би я не був засмучений цим, я зосереджений на тому, щоб дивитися в майбутнє, і  дуже радий, що в наступному році зможу представити вам свою нову програму «ALIVE» – я з нетерпінням чекаю! Будь ласка, бережіть себе  і будьте здорові, щоб ми всі разом могли насолоджуватися концертами в 2022 році. Я вже з нетерпінням чекаю зустрічі з вами знову!»

 

Інтимний, як концерт у вітальні, але настільки ж п’янкий, як стадіонне шоу –  тур «ALIVE» знаменує новий початок для скрипаля рок-зірки Девіда Гарретта, а також повернення до його коріння: захоплюючі пісні, що прославляють життя, це ідеальна музика кросовера, поєднання віртуозної класичної музики з кращими поп-піснями і мелодіями гарантовано викличе у вас мурашки по шкірі. У 2022 році ДЕВІД ГАРРЕТТ нарешті повернеться на сцену і проведе свій тур «ALIVE» в душевній атмосфері зі своєю групою по всьому світу.

Своїм новим хітом «ALIVE – My Soundtrack» ДЕВІД ГАРРЕТТ занурює нас у свій дуже особистий музичний світ, пісні, які відображають його почуття, саундтрек його життя.

 

Виступи

09.06.2022

19:30
Великий зал
1099 - 4999 грн

Топ події 2022