ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО

Великий зал
29.10 19:30
400 - 3100 грн

Шановні глядачі!

Повідомлення від організатора заходу ТОВ “Агенство рока” : балет “Лебедине озеро” перенесено з 01.10.21 на 29.10.21.

Придбані квитки дійсні!

Концерт відбудеться згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

–  Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

–  Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини

  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) 
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини  або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

–  Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19

  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

 

UKRAINIAN WORLD BALLET знову представляє всесвітньо відомий балет «Лебедине озеро» 3D з ще більш фантастичними мультимедійними декораціями.

 

29 жовтня 2021 року о 19-30 в Києві, на головній сцені країни, в Палаці «Україна» відбудеться прем’єра «Лебедине озеро 3D» за участю зірок світового балету.

 

Масштабні мультимедійні декорації доповненої реальності, 80 артистів на сцені та 2 години фантастичного шоу.

 

Партію Принца Зігфріда виконає зірка світового балету, етуаль -прем’єр Віденської опери Денис Черевичко. Його заслужено порівнюють з самим Вацлавом Ніжинським і ,за оцінкою видавництва ELLЕ, Денис Черевичко входить в список «5 чоловіків українського балету, які підкорили світ».

Віртуозна прима-балерина Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова втілить на сцені дві протилежні ролі – ніжну Одетту і фатальну Оділлію.

 

Класична хореографія в поєднанні із сучасними віртуальними декораціями максимально підсилює враження від майстерності артистів балету і можливостей людського тіла.

Простір сцени стане безмежним за рахунок проекції на LED – екрани унікальної 3D-анімації, розробленої спеціально для цього перформансу. Завдяки цьому ефекту кожен глядач може максимально поринути в атмосферу легендарного «Лебединого озера», а юні гості балету, які виросли в епоху цифрових технологій, з цікавістю познайомляться з класичним мистецтвом в нестандартному форматі. Для людей, які тільки починають пізнавати балет, 3D-графіка допоможе краще розуміти сюжет і мову танцю.

 

«Місія нашого проєкту – наблизити сучасного глядача до мистецтва, не порушуючи основи, поєднуючи високе мистецтво і новітні технології. До того ж, 3D-технології в шоу – це гідна альтернатива традиційним декораціям, усвідомлений крок у екологічність в мистецтві». – ділиться своїми думками автор і художній керівник проєкту, Заслужений артист України Руслан Бенціанов.

 

Вже сьогодні заплануйте незабутній вечір 1 жовтня  в атмосфері класики Чайковського та анімаційних декорацій. Купуйте квитки, випереджаючи sold out.

«Лебедине озеро в 3D» – перформанс нового покоління і драматургія, перевірена часом!

 

Виступи

29.10.2021

19:30
Великий зал
400 - 3100 грн

Топ події 2021